Meble Deerhorn / Obchod / Konferenční stoly

Konferenční stoly

Konferenční stoly pro speciální úkoly

V naší nabídce najdete konferenční stoly různých délek, ale nemusíte se omezovat - navrhneme vám takový kus nábytku, jaký potřebujete. Desku z masivního dřeva chráníme ochranným nátěrem z olejového vosku, který zabraňuje vzniku skvrn. Každý konferenční stůl vybavujeme kabelovými průchodkami, ale můžeme jej osadit i prodlužovacími kabely, zásuvkami HDMI a dalšími řešeními:

konferenční stůl s dlouhou dřevěnou deskou

konferenční stůl

Schůzka s dodavatelem, firemní brainstorming nebo společný páteční oběd? Pro každou z těchto příležitostí potřebujete pevný stůl. A když říkáme robustní, nemyslíme tím jen z hlediska velikosti, ale také z hlediska odolnosti. Tu zajišťuje opravdová dřevěná deska podepřená kovovým rámem.

dubové a kovové konferenční stoly

konferenční stoly

Modulární konferenční stoly - kdy je zvolit?

Modulární konferenční stoly jsou vynikající volbou v případě, že se konferenční prostor využívá k různým účelům a velikost místnosti se může lišit. Nebo když se pořádají konference, workshopy a je potřeba velký prostor. takový elegantní a moderní kus nábytku se stane srdcem vaší firmy a její vizitkou a potěší všechny hosty.

Konferenční stůl - jednání u stolu na vysoké úrovni

Náš konferenční stůl byl vytvořen s důrazem na detail. Je vyroben z těch nejkvalitnějších surovin, vyzařuje eleganci a představuje výjimečnou investici do trvanlivosti a sofistikovaného designu. konferenční stůl dokonale zapadne do moderních obchodních prostor a dodá jim jedinečný charakter. Především přitahuje pozornost a zdůrazňuje profesionalitu. zvýšení úrovně obchodních jednání s naším konferenčním stolem činí z používání stolu od společnosti Deerhorn potěšení.

výrobce konferenčních stolů