Zobrazuji všech 28 výsledků

Prodloužení stolu bílé

1 976,40 

Příslušenství pro váš stůl, které má význam

Jak si zpříjemnit, zpohodlnit a zefektivnit každodenní práci? Uspořádejte tento malý prostor do nejmenšího detailu! Pro náš nábytek jsme vytvořili širokou kolekci doplňků, které odstraní nesčetné problémy ve vaší kanceláři.

Zapomeňte na nevzhlednou změť kabelů, prodlužovací kabely táhnoucí se po celé kanceláři, neroztříděné dokumenty zabírající celý stůl a nedostatek místa pro klávesnici, myš nebo další monitor. Na každý z těchto neduhů jsme našli řešení.

S množstvím kabelů vám pomůže speciální stolní organizér kabelů. Můžete si také navrhnout otvor pro kabely na desce stolu nebo rozšířit zapuštěný otvor s USB, abyste mohli snadno připojit všechna svá zařízení. Pokud potřebujete na stole více místa, pořiďte si výsuvnou polici na klávesnici. Užitečný bude také pojízdný podstavec se zásuvkami, do kterých můžete uložit notebooky, dokumenty a příslušenství, a přitom je mít stále po ruce. Doplňte vzhled nepostradatelnou stolní lampou. A vše je již připraveno.

Prozkoumejte příslušenství navržené speciálně pro naše stoly a sestavte si kus nábytku, který splní vaše očekávání bez kompromisů.