Meble Deerhorn / Obchod / Regály

Regály

Nezbytná výbava vaší kanceláře - knihovny

Knihy, složky na dokumenty, pořadače, krabice s kancelářskými potřebami - knihovny pojmou vše, co potřebujete ke každodenním povinnostem. Nemusí to však být nudný nábytek bez výrazu. Dřevo a kov, z nichž vyrábíme naše skříně, vnesou do vaší kanceláře atmosféru přírody a tepla a také loftový charakter.

Skříně, které vytvářejí jedinečný prostor

Kombinací různých modulů a materiálů a hrou se symetrií jsme vyvinuli neobvyklý nábytek. Můžete si vybrat skříně s otevřenými policemi nebo takové, jejichž část polic je skryta zavřenými dvířky - podle vašich individuálních potřeb. Kolekce dokonale ladí s ostatním naším kancelářským nábytkem, ale každá knihovna se skvěle hodí i jako samostatný kus nábytku - do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice.

Knihovny na dokumenty - elegance a funkčnost

Hledáte knihovnu na dokumenty, která nejen zvýší estetiku vašeho prostoru, ale postará se i o uložení dokumentů? Máme pro vás řešení! Stojany na dokumenty se těší mimořádné oblibě. Spojují minimalistický design s funkčností a vytvářejí univerzální řešení pro ukládání dokumentů, pořadačů. Díky této univerzálnosti jsou naše skříně na dokumentyideální do kanceláří, ale také do obývacích pokojů, ložnic nebo dětských pokojů.

Skříň na dokumenty - bezpečnost a soukromí vašich dokumentů

V dnešní době se ochrana důvěrnosti vašich dokumentů stává velmi důležitou, dokonce prioritou, a proto pro vás máme řešení! Skříň na dokumenty je nejen estetickým, ale také praktickým prvkem, který vám umožní bezpečně uložit důležité složky nebo důvěrné informace. Díky uzamykatelným čelům skříňka nejen ochrání vaše dokumenty, ale také dodá vašemu interiéru uklizený vzhled. caption id="attachment_140579" align="alignnone" width="1170"]uzamykatelná kartotéka uzamykatelná kartotéka[/caption]

Měkká kartotéka - design a funkčnost

Pro ty, kteří chtějí do kanceláře vnést nádech industriálního stylu, je uzamykatelná kartotéka ideálním řešením. Vyznačuje se surovými materiály, dřevěnými akcenty a otevřeným i uzavřeným designem, skříň na dokumenty zaujme svým výrazným vzhledem v kancelářských prostorách a nabízí funkční úložný prostor pro pořadače, dokumenty, knihy, památkyDíky precizně navrženým policím, zásuvkám, vyhrazeným prostorům pro pořadače pomáhá takováto skříň na dokumenty udržovat pořádek. estetický vzhled skříně na dokumenty z ní činí nejen praktický, ale také stylový doplněk každého interiéru.

stojan na dokumenty

stojan na dokumenty

Stojany na dokumenty a spisy - organizace práce

Stojan na dokumenty je určen také pro soubory a dokumenty. Pomocí vhodných polic, zásuvek nebo pořadačů je regál na dokumenty ideálním nástrojem pro udržení pořádku v dokumentech.

regál na dokumenty černý - elegance v tónu minimalismu

regál na dokumenty černý je volbou pro ty, kteří hledají kontrastní akcent v kanceláři. Jeho elegantní barva se dokonale kombinuje s různými styly designu (loft, industriální, moderní) a dodává místnosti sofistikovaný nádech. zajímá vás, jaké jsou nejnovější trendy v oblasti kancelářských doplňků a nábytku? Chcete se dozvědět, jaké knihovny budou módní v příštím roce? Čtěte pravidelně náš blog, abyste měli přehled o novinkách a inspiraci v oblasti kancelářského designu! Podívejte se na naše jedinečné knihovny. Jedna z nich vás určitě nadchne.

knihovna na dokumenty černá

knihovna na dokumenty černá

.

bílá kancelářská knihovna