Meble Deerhorn / Obchod / Stoly / Studentské stoly

Studentské stoly

Dřevěný stůl se zásuvkami

11 559,50 

Psací stůl s dřevěnou deskou pro teenagera

13 389,50 14 908,40 

Černý výškově nastavitelný stůl pro studenty 120×70

19 367,50 23 027,50 

Bílý psací stůl pro dívku s dřevěnou deskou 120x60cm

13 389,50 14 908,40 

Elektricky nastavitelný stůl 120×55

15 176,80 

Stůl pro teenagery moderní 120

12 474,50 

Dětské psací stoly - proč je dřevěný nábytek tou nejlepší volbou?

Dětské psací stoly ze dřeva a kovu jsou odolné, robustní a trvanlivé, takže jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají nadčasové řešení.Každý rodič při zařizování dětského pokoje chce, aby byl útulný, estetický a praktický. Přírodní prvky v interiéru budou v této situaci fungovat dokonale. Dřevo je ušlechtilý materiál, který přináší spoustu tepla, stejně jako propojení a souznění s přírodou. Dětské psací stoly ovlivňují soustředění a klid uživatelů a zároveň jsou bezpečnou volbou, která jim bude dlouho sloužit. Naše společnost používá k výrobě dřevěného nábytku nejkvalitnější masivní dubové dřevo, takže při zařizování dětského pokoje nebo pokoje teenagera si můžete být jisti, že jste investovali do toho nejpřínosnějšího řešení na dlouhá léta.

Dětský psací stůl s dřevěnou deskou - čím jsou dřevěné prvky chráněny?

Ve výrobním procesu chráníme naše dubové dřevo vhodným přírodním olejem, který je účinnou bariérou proti četným skvrnám od kávy, čaje či jiných nápojů. naše bdětské psací stoly jsou výrobky, které jsou jedním ze základních prvků pro zařízení dětských a teenagerských pokojů. moderní biurka pro dítě od polského výrobce je nábytek, který se skvěle kombinuje i s dalším nábytkem od naší společnosti.

Dětský psací stůl - jaký vybrat a jak vybavit dětský pokoj?

Přemýšlíte, jak krásně, stylově a funkčně vybavit pokoj svého dítěte? Musíte zvážit několik aspektů a vzít v úvahu různé zóny v dětském pokoji, které budou zodpovědné za jeho učební prostor, stejně jako za jeho prostor pro hru a volný čas.

Na co byste měli při zařizování dětského nebo dospívajícího pokoje dbát?

V první řadě dbejte na pohodlí a ergonomii pro vaše dítě. V sortimentu Deerhorn najdete vysoce kvalitní výrobky ze dřeva, které jsme vytvořili s ohledem na pohodlí.Při zařizování dětského pokoje se také vyplatí zaměřit se na to, aby nábytek odpovídal věku vašeho dítěte. U nás najdete jak bstudentské psací stoly pro menší děti, tak řadu několika modelů velkých rohových psacích stolů s podstavcem pro větší děti a teenagery.

Dětské psací stoly - vyrobíme pro vás v jakémkoli rozměru

Jako výrobce nábytku pro vás vyrobíme jak moderní dětské psací stoly, tak počítačové stoly a veškerý další dřevěný nábytek na míru. V závislosti na velikosti nábytku byste měli odpovídajícím způsobem vybavit také dětské psací stoly židle.

dřevěný a kovový stůl do podkroví

stůl pro počítačového hráče

Jaký další nábytek u nás můžete získat kromě psacích stolů pro děti?

Mezi základní nábytek jistě patří velká a prostorná šatní skříň, komoda, počítačový stůl, bklasický psací stůl, stolní židle, organizér na psací stůl, odpadkový koš, lampa a další doplňky do pokoje. všechny tyto produkty najdete v naší nabídce v mnoha zajímavých a rozmanitých variantách. Výběr rozhodně nebude samozřejmý, protože každý kus nábytku byl vytvořen z vášně pro krásu a důrazu na detail.

Moderní dětský psací stůl jako ekologický dřevěný psací stůl do každého pokoje

Náš moderní dětský psací stůl v industriálním stylu je vytvořen v souladu s přírodou a ergonomií, takže zařizování moderních podkrovních prostor je nyní velmi snadné. Nápad na dětský pokoj nebo pokoj pro děti mladšího věku můžete získat z naší nabídky stylového a funkčního nábytku se skvělým designem. Dětské pokoje v podkroví jsou velmi oblíbeným řešením, které s sebou přináší mnoho zajímavých řešení. V závislosti na tom, kolik máte prostoru pro uspořádání moderního prostoru v dětském pokoji, můžete velikost nábytku přizpůsobit svým individuálním potřebám.

Jak vybrat praktický psací stůl pro dítě a studenta?

Výběr praktického písacího stolu pro dítě stejně jako investice do písacího stolu pro dívku nejsou tak samozřejmé a jednoduché. V dnešní době je na trhu s nábytkem široká nabídka psacích stolů pro děti nebo teenagery či studenty. V naší nabídce najdete černý psací stůl nebo bílý psací stůl, které skvěle zapadnou do každého stylového a moderního prostoru.

Co byste měli zvážit při výběru praktického psacího stolu pro dítě?

Před nákupem se vyplatí zvážit také několik aspektů, které významně ovlivňují kvalitu nábytku a každodenní fungování. Praktický psací stůl pro dítě správné velikosti poskytne komfort při používání a potřebnou plochu pro učení a rozšiřování jeho obzorů. černý nebo bílý psací stůl s dřevěnou deskou by měl být přizpůsoben siluetě uživatele. Výška psacího stolu odpovídající výšce žáka či studenta je také klíčovým prvkem, který ovlivní vytvoření jeho pohodlného a vysněného místa. Mezi dostupnými modely v naší nabídce patří k nejprodávanějším také výškově nastavitelný psací stůl.

Dětské výškově nastavitelné dřevěné stoly do podkroví s rychlou změnou výšky

Dětské psací stoly, rohové psací stoly, studentské výškově nastavitelné stoly dávají možnost rychlé změny výšky desky a jejího přizpůsobení uživateli, což prospívá ergonomii. Pomocí ovládacího panelu můžete stůl během okamžiku zvednout nebo snížit. Intuitivní ovládání umožňuje snadnou manipulaci každému dítěti, teenagerovi i dospělému. Výška stolu zobrazená na displeji je inovativním řešením, které vám usnadní zapamatování polohy, která vám nejlépe vyhovuje.

Dětský nastavitelný stůl s panelem, který si pamatuje čtyři výšky

Paměť čtyř výšek je skvělým řešením zejména v případě, že stůl používá více osob, a také když žák nebo student chce při studiu přejít ze sedu do stoje.

Na co se zaměřit při výběru praktického psacího stolu pro dítě?

Při výběrupraktického stolu pro dítě se vyplatí řídit se kromě funkčnosti také moderním designem a estetikou provedení. Velmi důležité je také prostředí pokoje a dostupný prostor, protože na základě těchto informací budete moci určit, zda máte zájem o herní psací stůl 140 nebo velký bílý psací stůl se zásuvkami. Na velikosti a prostoru hodně záleží a vybavený psací stůl prospěje efektivnímu učení. Správné využití prostoru vám umožní vytvořit plně pohodlnou a praktickou místnost. Pracovní stoly s podstavci jsou také výhodnou volbou pro každého, kdo ocení úložný prostor pro knihy, notebooky, kancelářské potřeby nebo jiné nezbytné věci. Nábytek zejména pro děti a dospívající by měl být trvanlivý a odolný vůči různým škrábancům nebo skvrnám. Produkty značky Deerhorn jsou právě takové a díky snadné údržbě se o nábytek mohou efektivně starat i ti nejmenší, díky čemuž bude vypadat senzačně po mnoho let.

Pracovní stoly pro děti - 5 doporučených modelů

Naše nabídka je bohatá na mnoho funkčních a estetických modelů pracovních stolů pro studenty. Tentokrát se zaměříme na několik z nich a představíme vám je trochu podrobněji. každý z námi vybraných výrobků je samozřejmě vytvořen z toho nejkvalitnějšího přírodního dubového dřeva a odolných a robustních kovových komponentů.

  • Jednoduchý, klasický a elegancí nabitý studentský psací stůl 120x70 cm je model, který se bude skvěle hodit do každého malého dětského pokoje.

Masivní stůl k počítači je kus nábytku s univerzální výškou 75 cm, který má masivní dřevěnou desku a jednoduchou kovovou konstrukci. Šířka desky je 120 cm a hloubka 70 cm a to jsou pohodlné rozměry pro každého studenta.Plocha desky je dostatečně velká a vejdou se na ni knihy a sešity každého dítěte. Nezapomeňte také na základní příslušenství v podobělampy nebo podložky pod myš.Náš deska pro studenta se vyznačuje nadčasovým designem a robustní konstrukcí a tato kombinace bude ideální jako deska pro učení a deska pro zábavu a hraní. Bi psací stůl pro děti s bílými kovovými prvky a dřevěnou deskou chráněnou proti oleji se skvěle hodí do malého prostoru v domě nebo bytě. minimalismus a klasické řešení se jistě osvědčí v mnoha situacích. Elegantní psací stůl z přírodního dřeva je ideální volbou pro dítě školního věku.

první lavice pro žáka

první lavice pro žáka

 

  • Malý rovný počítačový stůl má pevně vyrobenou dubovou desku o tloušťce 1,8 cm a kovový rám s práškovým nástřikem v tovární kvalitě.

Výška stolu je 73 cm, takže je ideální pro děti školního věku a teenagery.Stolní deska o rozměrech 120x70 je univerzální velikost, která není ani příliš velká, ani příliš malá, aby se dala plně využít. Náš stůl pro teenagery s černým rámem je stejně jako ostatní nábytek značky Deerhorn řádně chráněn a zasílán vcelku, takže každý z našich zákazníků může stůl používat ihned po obdržení balíčku. náš klasický studentský psací stůl můžete kombinovat s ostatním nábytkem v černé barvě s prvky z přírodního dřeva. Pokud je vaším snem nebo snem vašeho dítěte mít praktický malý bílý psací stůl, pak bude ideální další z našich návrhů, takže:

psací stoly pro děti černé

psací stoly pro děti černé

  • malý psací stůl z masivu s bílou skříňkou pro studenty a dospělé.

Tento nábytek je navržen pro lepší a efektivnější organizaci při každodenním používání. Deska stolu o rozměrech 120x70 cm, vyrobená z přírodního masivního dubového dřeva a řádně chráněná olejováním proti skvrnám a poškození, má zdraví prospěšné vlastnosti a tím prospívá soustředění a koncentraci. Dubová deska stolu o tloušťce 3,8 cm dobře slouží po mnoho let, navíc vypadá esteticky a velmi stylově. Celková výška stolu je 75 cm, a to je optimální pro děti a dospívající všech věkových kategorií. to, co tento stůl odlišuje, je jistě solidní, prostorná uzamykatelná police umístěná pod stolem. Jedná se o multifunkční řešení, které vašemu dítěti usnadní udržování pořádku. uzavíratelná police bude ideálním místem pro ukládání knih, sešitů a výtvarných nebo kancelářských potřeb. Díky univerzálnímu designu nábytku lze stůl o rozměrech 120x70 použít také jako dřevěný toaletní stolek do ložnice. Při nákupu jednoho prémiového nábytku od společnosti Deerhorn se nabízí mnoho řešení a možností Vyznavači krásného a funkčního nábytku v naší nabídce najdou přesně to, co hledají. Mezi následujícími bestsellery jsme nemohli vynechat:

praktický dětský psací stůl se skříňkou

praktický dětský psací stůl

  • moderní psací stůl pro teenagery 120x70 cm v černé barvě.

Tento model se vyznačuje použitím klasického tvaru psacího stolu, tedy kombinací přírodního dubového dřeva a odolné kovové konstrukce, a také prostornou policí umístěnou pod deskou stolu.Výška tohoto modelu je 73 cm a doporučujeme jej pro děti a dospívající. Černý psací stůl s uzavíratelnou policí bude skvělou volbou pro žáky, kteří denně používají velké množství knih, sešitů a školních potřeb. Polec bude dobře fungovat jako úložný prostor pro tyto typy předmětů a umožní dětem postarat se o prostor a pořádek na psacím stole. Pult umístěný pod deskou psacího stolu je široký 44 cm, hluboký 70 cm a vysoký 71 cm. stojí za zmínku, že náš dětský psací stůl, psací stůl pro teenagery, deska moderní bude vynikajícím řešením jako praktický a ergonomický kus nábytku k počítači. Na desku stolu se vejde i lampa a moderní podložka pod myš a uživatel bude moci využít i zdravotních aspektů desku. Dřevěné prvky vytvářejí v interiéru hřejivou a útulnou atmosféru a dodávají pocit spojení a harmonie s přírodou. Ideální volbou psacího stolu do studentského pokoje bude také náš:

dětský psací stůl s kontejnerem na knihy a sešity

dětský psací stůl

  • Černý psací stůl pro mládež s dřevěnou deskou 120x70.

Tento nadčasový výrobek je vyroben z přírodního dřeva a kovu - deska byla vytvořena z masivního dubového dřeva a na nohy jsme použili kovový rám.Stůl pro mládež se zásuvkami vytváří v interiérech úžasnou atmosféru a dává pocit spojení a harmonie s přírodou. Dřevo je mimořádně ušlechtilý a odolný materiál, který dokonale zařídí interiér dětského nebo teenagerovského pokoje.Stůl o rozměrech 120x70 cm je vysoký 75 cm a dokonale zapadne do každého moderního a stylového prostoru. Stylový a praktický dřevěný psací stůl je multifunkční kus nábytku se zásuvkami, do kterých můžete uložit základní a nezbytné věci pro každodenní použití.

psací stůl s podstavcem a odpadkovým košem

moderní psací stůl pro mládež

5 nejlepších psacích stolů pro studenty

Představujeme vám další produkty z naší nabídky, které jsou ideální jako písací stoly pro studenty. Jedním z našich nejlepších je jistě černý výškově nastavitelný psací stůl pro studenta, studentku. Tento psací stůl o rozměrech 120x70 cm je vyroben v kombinaci přírodního dubového dřeva a odolné a pevné kovové konstrukce s práškovou barvou v matné černé barvě. Nastavitelný psací stůl je skvělou volbou pro každého studenta, natož pak studenta, který má rád praktická řešení s nádechem moderny a estetiky. Náš nastavitelný psací stůl se vyznačuje především možností nastavit si výšku stolu podle individuálních potřeb.Každý student si může nastavení upravit během velmi krátké chvíle pouhým stisknutím tlačítka a v okamžiku, kdy chce změnit polohu ze sedu na stoj nebo naopak, zvládne to sám. Nastavitelný stůl je také vynikající volbou v případě, že stůl používá více než jedna osoba, protože nastavení výšky desky stolu tak, aby vyhovovala dané osobě, je velmi rychlé, snadné a jeho používání je velmi intuitivní. Stůl vytvořený s použitím rámu dánské značky LINAK má rozsah nastavení 60-124 cm s maximálním rovnoměrným zatížením 120 kg.Náš ovladač má možnost uložit až čtyři různé výšky, takže můžete měnit výšku stolu jediným kliknutím. Ovládání výšky stolu je možné i prostřednictvím mobilního telefonu, což dokazuje, že naše výrobky jsou veskrze moderní a inovativní. Elektricky nastavitelný dřevěný a kovový stůl má také nainstalovaný antikolizní systém, který zajistí, že když se stůl zvedne a narazí na překážku, automaticky se přestane pohybovat. Jsme nesmírně hrdí na to, že jsme jako společnost Deerhorn vytvořili tak funkční výrobek, a zároveň se zaměřili na ergonomii a ekologii. Naší další nabídkou je:

  • moderní ergonomický psací stůl se skříňkou o rozměrech 120x70 v černé barvě

Tento nábytek má odolnou a stabilní desku o tloušťce 3,8 cm, která byla při olejování ošetřena přírodními oleji. Tento multifunkční stůl s prostornou skříní je ideální jako stůl pro studenta, který při studiu a práci může plnit své povinnosti v pohodlném a ergonomickém prostředí. Stůl pro studenta se skříní bude skvěle ladit s ostatním nábytkem z naší kolekce a společně budou svým majitelům sloužit mnoho let. Celková výška psacího stolu je 75 cm a díky jeho univerzálnímu a klasickému designu ho může každý student nebo žák používat jakýmkoli způsobem. Mnoho lidí si tento model vybírá pro své záliby, studium a může fungovat i jako dřevěný toaletní stolek do ložnice. Takto propracovaný výrobek bude svým majitelům jistě sloužit mnoho let.

nábytek pro mládež černý se dřevem

cool psací stoly pro děti

Tentokrát je čas představit dalšího z našich favoritů:

  • klasický, elegantní a půvabný minimalistický psací stůl z kolekce Loft Office vypadá skvěle. Tento model je odolnou, pevnou a zároveň konstrukčně velmi jednoduchou kombinací dubového dřeva a kovové konstrukce.

Stůl o rozměrech 160x70 cm můžeme u nás vyrobit také v provedení 180x70 cm a 200x70 cm. Mnoho psacích stolů vyrábíme také na zakázku, takže si můžete být jisti, že u nás najdeteideální modely psacích stolů pro vaše stylové a moderní prostory. Těžká a pevná deska o tloušťce 3,8 cm vypadá fenomenálně a také se s ní dobře pracuje. dřevěný prvek v interiéru příznivě působí na soustředění a relaxaci a zároveň vám dodá pocit spojení s přírodou, což je velmi uklidňující. na naši stolní desku můžete umístit mnoho doplňků a pomůcek, které vám usnadní každodenní život. Tento kus nábytku můžete umístit buď pod okno, ke stěně, nebo doprostřed místnosti, protože naše společnost se postarala o to, aby každý detail byl propracovaný a vypadal dokonale.

stůl s dubovou deskou

stolní počítačový stůl

Nyní je čas na další model minimalistického, klasického stolu, ale s nádechem moderny.

  • dřevo-kov Moderní kancelářský počítačový stůl 160x70 bude ideální jako stůl pro studenta nebo pracovní stůl. Tento model je kombinací přírodního dubového dřeva, kovové konstrukce a matné černé desky.

Taková kombinace nám umožnila vytvořit nadčasový výrobek, který potěší svou jednoduchostí a elegancí. Masivní deska stolu o tloušťce 3,8 cm je podepřena kovovou konstrukcí a praktickým nástavcem. Doplněk v podobě otevřených polic nejenže vypadá moderně a designově, ale zároveň je velmi funkční. Na jednotlivé police můžete umístit libovolné předměty a mít je na dosah ruky. je to ideální místo pro pořadače, složky, dokumenty, ale i kancelářské doplňky nebo interiérové dekorace. poskytujeme vám profesionální kus nábytku, zatímco vy si zařídíte prostor podle svých představ. Stůl vám dodáme celý, abyste nemuseli ztrácet čas jeho vlastní montáží. Volitelná je možnost objednat si službu, která vám výrobek přiveze na určené místo.

počítačový stůl černý

počítačový stůl černý

Rohový stůl s rovnou deskou štíhlý nemohl chybět mezi favority.

  • rohový psací stůl 160x70 cm + nástavec 90x70 cm je nadčasový výrobek, který dokonale vyplní prázdný kout v interiéru nebo zabere místo uprostřed místnosti.

Výška tohoto modelu je 73 cm. Při výrobě minimalistického rohového psacího stolu s tenkou deskou jsme se řídili nejnovějšími trendy a funkčností.Viditelná část dřevěné desky je vysoká méně než 2 cm, díky čemuž výrobek působí lehce a dynamicky. Takto lehký ve formě stůl si vyžádal přidání dalších prvků v podobě speciálních fréz, které dodávají desce ten správný tvar. kombinací dubového dřeva a kovové konstrukce s práškovým nástřikem vznikly nejkvalitnější psací stoly pro studenty v naší nabídce. Náš loftový, průmyslový psací stůl se vyznačuje zejména velkou, masivní deskou o tloušťce 1,8 cm, stabilní kovovou konstrukcí a moderním designem. V naší nabídce najdete mnoho dalších modelů studentských psacích stolů nebo studentských lavic a také další průmyslový nábytek ze dřeva a kovu.

dřevěný psací stůl s kovem

dřevěný psací stůl s kovem

.

psací stůl s dřevěnou deskou a skříňkou na jedné straně