Meble Deerhorn / Obchod / Stoly / Výškově nastavitelné stoly

Výškově nastavitelné stoly

Elektrický stůl s dřevěnou deskou 140x70cm

20 587,50 23 027,50 

Stůl s nastavitelnou výškou a dřevěnou deskou 160x70cm

21 831,90 23 051,90 

Černý výškově nastavitelný stůl pro studenty 120×70

19 367,50 23 027,50 

Výškově nastavitelný bílý stůl s tenkou deskou 160×70 cm

21 221,90 22 441,90 

Elektricky nastavitelný stůl 120×55

15 176,80 

Výškově nastavitelné stoly - pohodlné pro vás i vaše zdraví

Výškově nastavitelné stoly pro práci, studium nebo volný čas by měly poskytovat pohodlné prostředí v podobě nastavené výšky a dostatečného prostoru. Mnoho hodin strávených u nepohodlného výškově nastavitelného stolu je často příčinou problémů se zády, které mají za následek mj. Výsledkem jsou bolesti zad, bolesti hlavy a různé vady držení těla, zejména u dětí.

Výškově nastavitelné stoly - optimální výška pro vaši výšku

Naševýškově nastavitelné stoly jsou ideální volboupro práci vestoje i vsedě. Stoly se plynule výškově nastavují, takže si je můžete během okamžiku přizpůsobit svým potřebám. Správná výška desky vám umožní vykonávat práci v ergonomických a pohodlných podmínkách v závislosti na vašich potřebách. naše výškově nastavitelné stoly pracují v rozmezí 60 - 124 cm bez desky a jsou ideální jako kus nábytku pro děti, dospívající i dospělé. S našimi změňte výšku stolu a přizpůsobte ji svým individuálním potřebám a preferencím a užívejte si pohodlný prostor doma nebo v práci.Stoly s nastavitelnou výškou mají kvalitní nastavovací panel, který si pamatuje předchozí výšky desky a během okamžiku může změnit aktuální výšku na tu, která vám nejvíce vyhovovala. Jedná se tedy o rychlý a snadný způsob, jak vytvořit správné podmínky pro práci, studium nebo zábavu.Výškově nastavitelné stoly poskytují správné podmínky pro práci a studium, protože díky možnostinastavit výšku desky podle siluety uživatele nábytku, můžete během okamžiku vytvořit dokonale padnoucí kus nábytku. Optimální poloha pro sezení zajišťuje pohodlné podmínky a stará se tak o zdravou páteř.Výškově nastavitelný stůl se může během okamžiku stát také stolem pro stání. Možnost přizpůsobit výšku stolu zaměstnanci je jedním z klíčových prvků, který pozitivně ovlivňuje pověst firmy i samotného majitele. péče o vaše svěřence a jejich zdraví a pohodu zvyšuje produktivitu a spokojenost zaměstnanců v práci, proto se podívejte na naši širokou nabídku výškově nastavitelných stolů.

Výškově nastavitelné psací stoly - flexibilita v práci i doma

Výškově nastavitelné psací stoly se osvědčí v mnoha situacích doma i v práci. Jeden stůl často používá mnoho lidí s různou výškou, takže náš stůl vám umožní postarat se o vaše pohodlí při jeho používání.Rychlá změna pracovní polohy se bude snadno shodovat s rychlou změnou výšky naší stolové desky.

Proč je důležitá regulace výšky stolu?

Stoly s nastavitelnou výškou jsou inovativním řešením, které osloví všechny, kdo ocení vysokou kvalitu, technologické možnosti a funkčnost v jednom. Nastavitelná výška desky stolu je velmi důležitá, protože v okamžiku můžete provést nastavení výšky pro práci vsedě i vestoje.

Výškově nastavitelný psací stůl - kvalitní materiály

Výškově nastavitelný psací stůl značky Deerhorn je vyroben z přírodního masivního dubového dřeva a robustního elektrického rámu. Kvalitu psacího stolu ocení zejména všichni nadšenci funkčních řešení využívajících dubové dřevo.

Elektrické regály - přizpůsobte si pracovní prostor svým potřebám!

Elektrické regály umožňují přizpůsobit výšku stolu individuálním potřebám uživatele. Naše elektrické regály se vyznačují nejen robustní konstrukcí, ale také snadným používáním. Elektrické rámy vyrobené z vysoce kvalitních materiálů zaručují stabilitu a robustnost, díky čemuž je kancelář zdravější, protože umožňuje práci v optimální poloze.Barva desky stolu dokonale ladí s bílým nebo černým rámem. Elektrický rám jsme zdokonalili tak, aby plnil svou funkcina nejvyšší úrovni a zároveň dobře vypadal. Navíc dřevěná deska v interiéru vytváří teplou a útulnou atmosféru, která je prospěšná pro práci i studium.Výškově nastavitelné psací stoly jsou výrobky, které jsou vynikající investicí na mnoho let.

výškově nastavitelné stoly

výškově nastavitelné stoly

Výškově nastavitelný psací stůl - masiv

Nášvýškově nastavitelný psací stůl je dalším ze špičkových produktů řady Deerhorn, pro jehož výrobu jsme použili přírodní masivní dubové dřevo. Dřevo v interiéru má pozitivní vliv na soustředění a relaxaci a vytváří hřejivou a příjemnou atmosféru. Pracovní desku z masivního dřeva jsme ošetřili olejováním, aby byla odolná proti skvrnám od kávy nebo jiných nápojů. Díky této formě ochrany dřevo neztratilo svůj přirozený vzhled, ale pouze získalo svěžest a lesk.

Jak vybrat nejlepší výškově nastavitelný stůl?

Jako společnost Deerhorn již několik let rozvíjíme svou pozici na trhu s nábytkem a snažíme se, aby každý z našich výrobků byl vysoce kvalitní a sloužil svým majitelům v mnoha situacích. Výškově nastavitelný psací stůl je jedním z nejlepších řešení jak pro kancelář a pracovnu, tak i pro dům či byt.Jak ale tento nejlepší stůl vybrat? Na co byste se měli zaměřit při vybavování kanceláře výškově nastavitelným psacím stolem? V první řadě se vyplatí věnovat pozornost kvalitě materiálů použitých při výrobě a také se seznámit se specifiky společnosti, jejími hodnotami a posláním. Podstatné je také vnímat detaily, které ukazují, že společnost se sice zaměřuje na detaily, ale základní prvky má dokonale vyladěné. od samého počátku se naše společnost zaměřuje navýrobu prvotřídního průmyslového nábytku nejvyšší kvality, který vybaví stylové interiéry milovníků minimalistických řešení.

výškově nastavitelný stůl černý

výškově nastavitelný stůl černý

Může být výškově nastavitelný stůl herní?

Náš elektricky nastavitelný rohový stůl lze mimo jiné použít jako herní stůl. Mimo jiné jej lze použít jako herní stůl.Tento kus nábytku poskytuje dostatečný prostor pro hráče i potřebný prostor pro umístění notebooku, počítače, monitoru a dalšího příslušenství.Rozsah výškového nastavení 60 - 124 cm bez horní desky vám dává možnost přizpůsobit výšku stolu siluetě každého hráče. Přiměřený rozsah nastavení umožňuje vytvořit pohodlné prostředí pro hraní her a trávení volného času v útulné atmosféře.

Proč zvolit stůl s elektrickým nastavením výšky od Deerhorn?

Stůl s elektrickým nastavením výšky od společnosti Deerhorn je především intuitivní mechanismus a snadná změna výšky horní desky, funkčnost a také skvělý design. Jako společnost vyrábějící industriální, loftový a skandinávský styl nábytku jsme si dali záležet, abychom kromě základních verzí prémiových psacích stolů zařadili do nabídky i pevný elektrický psací stůl. náš

výškově nastavitelný psací stůl vyniká kvalitou, inovativním designem a odolnou a masivní dřevěnou deskou. Výškově nastavitelný psací stůl od polského výrobce můžeme také vybavit mnoha inovativními řešeními, mimo jiné v podobě drážek na kabely v desce stolu nebo prodlužovacího kabelu zapuštěného do desky stolu s USB.

bílý nastavitelný stůl s podstavcem