KOLEKCE

Minimalismus a elegance nd v souladu s oběma designérské a ekologické. Ve všech sbírkách jsme přinesli vznešenost přírodní zdroje. Využili jsme dar přírody dřevo a kov. Teplo dřeva i syrovost kovu vytvářejí zvláštní atmosféru. Mají jedinečný charakter a zvýraznit jejich individualismus. Jejich vzájemná synergie je ideální a nadčasová kombinace. Naše kolekce jsou navrženy a promyšleny tak, aby bylo možné je flexibilně a volně kombinovat.

Prozkoumejte naše sbírky:

LOFT OFFICE

loft office białe meble biurowe
meble biurowe loft office
půdní stůl s odpadkovým košem zdarma

Půdní psací stůl s dřevěnou deskou 160x70cm Košík ZDARMA

14 298,40 17 653,40 

Půdní psací stůl s dřevěnou deskou pro moderní pracovnu nebo kancelář

Nejčastěji voleným modelem je minimalistický psací stůl z kolekce Loft Office. Má velmi stabilní konstrukci a silnou dubovou desku. Použití dřeva a kovu zajišťuje odolnost a pevnost stolu. Na velkou pracovní plochu dřevěné desky se vejde:
 • notebook
 • monitor,
 • dokumenty
 • tiskárna

Jaké příslušenství ke stolu vybrat?

Stůl pro moderní kancelář by měl být funkční a přizpůsobený potřebám uživatele. Především je dobré, aby byl stůl v podkroví vybaven příslušenstvím k psacímu stolu , jako jsou např:

Jaký stůl si vybrat pro práci?

Stůl v kombinaci dřeva a kovu je jednoduchým, ale skvělým řešením pro ty, kteří hledají neobvyklý kus nábytku. Kancelářský stůl v loftu krásně splyne s okolím, navodí příjemnou atmosféru a je dokonalou vizitkou kanceláře nebo domácí pracovny. BKancelářský a studijní stůl má desku z dubového dřeva a dostatek prostoru. Široká deska z dubového masivu usnadňuje každodenní práci a činnosti. Zpříjemňuje a zefektivňuje práci. Černý kovový stůl navíc skvěle ladí s odpadkovým košem.

Pro koho je dubový a kovový stůl určen?

Moderní průmyslový stůl je kus nábytku vytvořený s vášní pro ty, kteří oceňují elegantní a jednoduchý styl. Především je dobrou volbou pro ty, kteří si cení odolnosti a robustnosti. Odpovídá také potřebám lidí, kteří potřebují k práci hodně prostoru.  
stůl s dřevěnou deskou

stůl s dřevěnou deskou

Prémiový půdní psací stůl s dřevěnou deskou od společnosti Deerhorn

1. 38 mm silná deska z masivního dubu - oceníte kontakt s přírodním dřevem. 2. Práškově lakovaný ocelový rám - vynikající povrchová úprava s vysokou odolností proti poškrábání. 3. minimalistický design - moderní a nadčasový vzhled. 4. olejování pomocí supermoderní linky - automatizace procesu konzervace dřeva zajišťuje vynikající výsledek, kterého nelze dosáhnout ruční prací. Kromě toho se spoléháme na speciální směs oleje a vosku se zvýšenou účinností, kterou speciálně pro nás vytvořil přední výrobce Osmo . 5. Stůl zasíláme jako celek, není nutné šroubování. Ušetříte čas i peníze. 6 Okamžité dodání - objednáte dnes a stůl bude u vás během několika dní. Jsme výrobcem a naše továrna je připravena rychle plnit malé i velké objednávky.

Co byste ještě měli vědět o našem stole?

 • Potřebujete do desky otvory pro kabely? Zvolte příslušnou možnost v sekci příslušenství stolu, poštou nebo telefonicky.
 • materiál desky: olejovanýdub .
 • pro pohodlí a komfort při práci doporučujeme výškově nastavitelnou kancelářskou židli.
 • stolní lampa je také důležitou součástí vybavení pracovního stolu.
 • podložka pod myš pro pohodlné a komfortní používání myši
 • pro zvýšení produktivity bude zapotřebí držák dokumentů
 • stůl Loft Office se používá také jako: pracovní stůl, stůl do místnosti, stůl do kanceláře.
 • Stůl z fotografií je navíc vybaven kruhovou kabelovou průchodkou a mediaportem. Tyto dva prvky lze přidat pomocí konfigurátoru. Každá z těchto možností je zpoplatněna
 • S našimi pracovními stoly oceníte pozitivní vliv dřeva na vaši pohodu a komfort při práci.

Jak balíme a přepravujeme psací stoly?

V zájmu vašeho pohodlí jsou stoly dodávány kompletní. Výhodou je obrovská úspora času.

Rozměry kancelářského stolu:

 • Rozměry dubové desky: 160x70cm, 180x70cm, 200x70cm.
 • tloušťka dubové desky: 3,8 cm
 • Výška stolu: 75 cm.
 • hmotnost: 44,60 kg
 • profil ocelové nohy: 8x2 cm.
 • ocelový profil ozdobných vodorovných příček: 2x2 cm.
👉 klasický půdní psací stůl s dřevěnou deskou 👈 více fotografií
Výběr možností
půdní regál ze dřeva a kovu

Módní knihovna do kanceláře nebo pracovny s 5 policemi

12 651,40 

Loftová knihovna do kanceláře nebo pracovny s pěti policemi

Minimalistická knihovna z kolekce "loft office" je předmětem touhy milovníků krásných industriálních interiérů v loftovém stylu.

Knihovna ze dřeva a kovu s dubovými policemi je k dispozici také v bílé barvě.
Konstrukce byla vyrobena z práškově lakované oceli v matné černé barvě. Police jsme vyrobili z dubového dřeva o tloušťce 1,8 cm. Nezapomeňte na bezpečnost a připevněte ke stěně nábytek vyšší než 120 cm.

rozměry knihovny s policemi:

 • výška: 184 cm
 • šířka: 115 cm
 • rozměr dubových prken: 115x29,7 - tloušťka 18 mm
 • hmotnost: 38,40 kg
👉 Skříňka na dokumenty a spisy - další fotografie knihovny👈
{%ALT_TEXT%}

{%CAPTION%}

Výběr možností
stolní skříň s podstavcem

Černý mobilní kontejner se zásuvkami Loft Office

6 618,50 

Černý pojízdný stolní podstavec se zásuvkami - jak vám skříňka na psací stůl pomůže zorganizovat práci a studium?

Vlastníte psací stůl bez zásuvek? Zvažte nákup kontejneru, který vám usnadní práci. Pojme desítky kancelářských potřeb atd. Díky univerzálním rozměrům se hodí na každý stůl. Za zmínku stojí zejména pečlivé zpracování a výsuvy zásuvek s tichým samozavíracím mechanismem. To přináší výjimečné potěšení z používání.

Vysoce kvalitní černý stolní podstavec

Naše stolní skříň na podstavci je vysoce kvalitní kus nábytku, který má vliv na dokonalou organizaci vaší práce a studia. Průmyslový psací stůl se skříní vám zajistí kromě velké plochy pro plnění vašich povinností také prostor pro uložení důležitých dokumentů a kancelářských potřeb. Kancelářská skříň se zásuvkami je funkční a praktický kus nábytku do každé stylové kanceláře, pracovny nebo pokoje, s nímž můžete udržovat pořádek na pracovním stole a v jeho okolí. Počítačový stůl s podstavcem navíc zefektivní vaši práci a ovlivní tak její efektivitu a vynikající výsledky. Práce v pohodlném a ergonomickém prostředí v kanceláři nebo doma je snem mnoha lidí, takže náš rohový psací stůl s dřevěnou deskou a podstavcem bude v této situaci dokonale fungovat. Dřevo v interiéru navozuje pocit spojení a harmonie s přírodou a má blahodárný vliv na soustředění a otevřenou mysl.

Černá pracovní a studijní skříň - pohodlí, ergonomie pro práci a studium

Černá skříňka se zásuvkami od společnosti Deerhorn je pohodlný a praktický výrobek, který se velmi pohodlně používá a vypadá velmi esteticky. Stolová podnož Deerhorn black Loft Office je odolný a pevný kus nábytku, který díky kombinaci přírodního dubového dřeva a odolné kovové konstrukce vnese do interiéru nádech originality a nadčasovosti. Černý psací stůl a podstavec se zásuvkami jsou naše špičkové produkty, které osloví všechny milovníky minimalistických řešení s charakterem. Tento kus nábytku byl vytvořen s ohledem na krásný vzhled, ale také na pohodlí a ergonomii pro uživatele při práci a studiu. Prostorná a praktická skříň se zásuvkami do kanceláře se bude dobře hodit i jako kus nábytku pro tiskárnu nebo jiné kancelářské vybavení. V naší nabídce najdete mnoho moderních a funkčních řešení, včetně. příslušenství, stolní příslušenství v podobě výše zmíněného černý pojízdný podstavec a také vodorovný kabelový kanál pod stolem pro kabely a napájecí zdroje, svislý kabelový kanál na stole, zapuštěný prodlužovací kabel s USB, kruhový kabelový kanál v desce stolu a prodlužovací nebo zásuvka pod stolem.. V našem internetovém obchodě máme také další nábytek do kanceláře, který se skvěle hodí k našemu industriálnímu podstavci v černé barvě nebo vypadá skvěle jako samostatný kus. Podstavec se zásuvkami zasíláme jako celek, bez šroubování. Ušetříte čas i peníze.
 • výška: 58,5 cm
 • šířka: 50 cm
 • hloubka: 70 cm
 • hmotnost: 42,30 kg
Materiály: Tělo je vyrobeno z dřevotřísky v matné černé barvě. Úchyty jsou vyrobeny ze stejného dubového dřeva jako deska stolu "loft office".

Kancelářská skříň na tiskárny

Náš podstavec se velmi často používá jako mobilní skříňka na tiskárnu. 👉 Stolová podnož černá - více fotografií👈
černý stůl v podkroví

černý stůl v podkroví

Výběr možností
komoda ze dřeva a kovu

Komoda do kanceláře nebo pracovny. Moderní, podkrovní styl. Černá barva. široký. 140 cm

18 019,40 

Komoda do kanceláře nebo pracovny. Šířka 140 cm. Moderní, industriální, loftový styl

Kancelářská komoda ze dřeva a kovu okouzlí váš interiérsvou teplou přírodní dubovou barvou. Krásná a praktická komoda s originálními tvary promění váš prostor v útulný, atmosférický interiér. Nábytek Loft má 4 prostorné zásuvky s dostatkem místa na potřebné věci. Otevírání a zavírání zásuvek zpříjemňují originální dubové úchytky. Kovová pevná konstrukce nohou dodá komodě lehkost. Nábytek se hodí do jakéhokoli klimatu místnosti. Můžete si u nás objednat celou sadu nábytku. Komoda je k dispozici v několika barevných variantách. Každý si zde najde něco pro sebe.

Moderní podkrovní komoda Deerhorn - čím se liší?

1. Tělo z přírodního dubu o tloušťce 18 mm. 2. dokonalé uchycení rámu - používáme velmi přesné nástroje, takže náš nábytek má tovární kvalitu. 3. práškové lakování - vypadá skvěle a velmi dobře chrání ocel. 4. olejování - pracovní desky ochraňte třemi vrstvami přírodního oleje, aby dřevo neabsorbovalo vlhkost. Na přání lze dubové prvky nalakovat. Komoda se dodává kompletní. Není nutné žádné kroucení.

rozměry komody:

 • šířka: 140 cm
 • hloubka: 40 cm
 • celková výška: 80 cm
 • hmotnost: 36,70 kg
 • čela zásuvek: nábytková deska v matné černé barvě
 • rukojeti: olejovaný dub
 • pojezdy zásuvek: tiché samozavírání Rejs nebo Hafelle
👉 Kancelářská komoda se zásuvkami - viz více fotografií👈
dřevěná komoda

dřevěná komoda

Výběr možností

PODKROVNÍ KANCELÁŘ PLUS

bílý trendy kancelářský nábytek, kancelářský nábytek
meble biurowe i gabinetowe loft office plus
prémiový kancelářský stůl

Psací stůl s dřevěnou deskou Loft Office Plus Right

22 966,50 26 321,50 

Kancelářský pravý stůl s dubovou deskou 160x70 cm - ideální řešení pro váš pracovní prostor

Pokud hledáte dokonalý psací stůl do své kanceláře nebo pracovny zařízené v moderním stylu, náš kancelářský stůl vás jistě osloví. Kancelářský stůl je kombinací elegance, funkčnosti a robustnosti. Její moderní design umocněný dubovou deskou dodává místnosti jedinečný charakter. Vysoce kvalitní suroviny použité při výrobě nábytku vytvářejí originální celek. Díky použití surového dubového dřeva získá každý interiér s naším moderním kancelářským stolem hřejivou a útulnou atmosféru, ve které se vám bude chtít jen pracovat .Přírodní masivní dubové dřevo a stabilní kovový rám jsou zárukou kvality, trvanlivosti a stability po mnoho let. Výběrem kancelářského stolu získáte nejen elegantní a stylový nábytek, ale také praktické a pohodlné místo pro práci. Kancelářský stůl poskytuje optimální podmínky pro soustředění a efektivitu při plnění každodenních povinností.

Černý dřevěný psací stůl od společnosti Deerhorn, efektivní kus nábytku v moderním interiéru

Stůl z černého dřeva je nadčasový tvar v klasickém provedení, který se bude hodit do každé designové kanceláře. Tato neobvyklá kombinace černé barvy a dřeva dodává prostoru jedinečný charakter a dokonale ladí s moderním designem interiéru. Černo-dřevěný psací stůl Deerhornse díky své eleganci a jedinečnému designu stane středobodem vaší efektivity v práci!

Prémiový kancelářský stůl do kanceláře a pracovny

Prémiový kancelářský stůl do kanceláře a pracovny je výrazem luxusu a profesionality vašeho pracovního prostoru. Díky elegantnímu designu a vysoce kvalitním materiálům bude každodenní práce potěšením. Díky dokonale navrženému povrchu vám stůl poskytne nejen efektivitu, ale také pohodlí a prestiž.

Kancelářský stůl s podnoží navržený s ohledem na vás

Kancelářský stůl s podstavcem dokazuje, že lze skloubit funkčnost, odolnost a design. Takový koncept se vyznačuje použitím vysoce kvalitních surovin, vynikající estetikou a moderním designem. Kancelářský stůl zaujme svou formou a zároveň je nadčasový. Je navržen tak, aby vytvořil útulný prostor pro tvůrčí práci.

Kancelář Loft Plus černý dřevěný stůl. Který stůl si vybrat?

Nevíte, jaký černý dřevěný stůl si vybrat do kanceláře, pracovny? Vyberte si moderní psací stůl od společnosti Deerhorn a získáte: 1. Silná, těžká 38 mm silná deska z masivního dřeva - máte jistotu pevné konstrukce. 2. dokonalé uchycení rámu - používáme velmi přesné nástroje, takže náš nábytek má tovární kvalitu. 3. práškové lakování - vypadá skvěle a velmi dobře chrání ocel. 4. olejování - pracovní desky ochraňte dvěma vrstvami přírodního oleje OSMO, aby dřevo neabsorbovalo vlhkost. 5. zasíláme kancelářský stůl jako celek, bez šroubování. Ušetříte tak čas i peníze. 6. prémiové zásuvky - se samozavíracím mechanismem a doživotní zárukou. Pro náš nábytek používáme kvalitní pojezdy zásuvek. Stejně jako ve značkových kuchyních.

Co byste ještě měli vědět o našem psacím stole z černého dřeva? Jak vybavit stůl?

 • Zde si můžete koupit kancelářský stůl spodstavcem na pravé straně. Do mnoha fotografií z realizace jsme náhodně vložili levou a pravou stranu, abychom vám usnadnili výběr modelu, který by se lépe hodil do interiéru vaší kanceláře nebo pracovny.
 • uvedení, že stůl je pravostranný, znamená, že podstavec je na pravé straně při pohledu z pozice osoby sedící u stolu. Pokud si u nás chcete koupit stůl pro leváky, nemusíte hledat v obchodě. Můžete použít konfigurátor a vybrat si konfiguraci, která vám vyhovuje. Nebo do poznámek napište, že stůl má být levoruký.
 • dekorativní směsi, maskovací kryty jsou ty černé vložky pod horní částí. Jsou vyrobeny z nábytkové desky v matné černé barvě.
 • Potřebujete do desky otvory pro kabely? Uveďte to v e-mailu nebo telefonicky.
 • V zájmu vašeho pohodlí jsou stoly dodávány kompletní. Souprava se skládá z hlavního stolu 160x70 a podstavce se zásuvkami. Stačí, když je spojíte dohromady. Výhodou je obrovská úspora času.
 • je náš nejnovější model stolu s dřevěnou deskou
Pozor:
Kontejner může být vybaven zámkem pouze v nejnižší zásuvce (jedna zásuvka je uzamykatelná).

Jak zabalit a odeslat černý dřevěný stůl?

V zájmu vašeho pohodlí jsou stoly zasílány vcelku. Stůl z černého dřeva se skládá z hlavního stolu o rozměrech 160 × 70 a podnože se zásuvkami. Stačí, když je spojíte dohromady. Výhodou je obrovská úspora času.

Rozměry kancelářského stolu:

 • Rozměry desky st olu: 160x70 cm plus podstavec. Délka celého stolu včetně podnože 194 cm. Pokud je to příliš, můžeme vyvrtat upevňovací prvky jinde. Celková délka stolu se tak zkrátí. Stačí nám zadat rozměry a my vám nábytek přizpůsobíme.
 • tloušťka dubové desky: 3,8 cm
 • výška stolu: 75 cm
 • hmotnost: 97,20 kg

Rozměry kontejneru:

 • výška: 60,5 cm
 • šířka: 65 cm
 • hloubka: 70,5 cm
 • prostor pro počítač nebo tašku: šířka: 21 cm, výška: 20 cm, výška: 20 cm. 54 cm
 • šířka zásuvek: 39,5 cm
👉 kancelářský stůl 👈 více fotografií
{%ALT_TEXT%}

{%CAPTION%}

kancelářské stoly

kancelářské stoly

půdní stůl Varšava, Wroclaw

půdní stůl Varšava, Wroclaw

Kancelář v podkrovním stylu

Kancelář v podkrovním stylu

{%ALT_TEXT%}

{%CAPTION%}

Výběr možností
knihovna ze dřeva a kovu

Kovová a dřevěná knihovna v podkrovní kanceláři plus

17 293,50 

Regál do kanceláře nebo pracovny na pořadače nebo knihy

Minimalistická knihovna v loftovém stylu je předmětem touhy milovníků umění a krásných interiérů. Výhodou dubové pracovní desky je její přirozená kresba, která z ní dělá jedinečný kus nábytku.

Zařizujete si kancelář nebo pracovnu v podkroví?

Knihovna ze dřeva a kovu je zárukou pevnosti a kvality. Tento industriální kus nábytku se hodí do atmosféry každého obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice a vytvoří skvělou dekoraci interiéru.
Konstrukce byla vyrobena z práškově lakované oceli v matné černé barvě. Police jsme vyrobili z dubového dřeva o tloušťce 1,8 cm.

Co byste ještě měli vědět o naší dřevěné a kovové knihovně?

 • pevný a stabilní kovový rám, který vydrží těžká břemena, např. knihy, dokumenty.
 • odolné a ekologické dubové dřevo
 • estetika - kombinace dřeva a kovu je ideální dvojicí.
 • univerzálnost - dřevěné a kovové regály se hodí k jakémukoli stylu
 • funkčnost - pevné police s dostatkem prostoru umožňují ukládat pořadače, dokumenty.
 • Vyberte si nábytek z naší nabídky nebo si jej objednejte na míru
rozměry dřevěných a kovových regálů:
 • výška: 184 cm
 • šířka: 115 cm
 • Rozměr dubových prken: 115x29,7 Tloušťka 18 mm
👉 Kancelářskáskříň na dokumenty - viz další fotografie skříně👈.
kovová dřevěná knihovna

kovová dřevěná knihovna

Přidat do košíku
komoda do pracovny

Komoda do kanceláře nebo pracovny Loft Office Plus

19 001,50 

Komoda do kanceláře nebo pracovny. Šířka 100 cm. Prémiová zásuvková komoda z kolekce Loft office plus

Jedná se o náš originální design, který vyniká designem, kvalitou a funkčností. Čtyři zásuvky s tichým samozavíracím mechanismem pojmou mnoho věcí a otevřená police se bude hodit na věci, které chcete mít vždy na očích a po ruce.

Jakou komodu do kanceláře?

Mnoho lidí si klade otázku, jakou komodu zvolit do kanceláře. Samozřejmě hodně záleží na stylu interiéru, ale především stojí za to zvážit funkčnost nábytku, jeho kvalitu a preciznost výroby . Moderní komoda Deerhorn je ideální volbou pro každou stylovou kancelář zařízenou v industriálním, loftovém nebo skandinávském stylu . Komoda s černými nožičkami poskytuje dostatek prostoru pro dokumenty nebo jiné předměty, aniž by ztratila svůj původní design. Správně propracovaný design a použití nejkvalitnějších surovin nám umožnily vytvořit nábytek na vysoké úrovni pro všechny milovníky výrobků s charakterem.

Elegantní černá komoda se dřevem. Jak to zařídit?

Černá komoda Deerhorn s otevřenými policemi z přírodního dřeva je nejen praktickým kusem nábytku, ale i ozdobou interiéru. Jeho nadčasový vzhled však lze zvýraznit správným uspořádáním. Uzavřené zásuvky se skvěle hodí k ukládání důvěrných dat nebo dokumentů, zatímco otevřený dřevěný prostor a horní část komody lze využít mnoha způsoby. V ideálním případě budou tato místa zahrnovat. stylové uzavíratelné látkové koše, rostliny v květináčích, stylové hodiny nebo elegantní dekorace, ale i firemní ocenění nebo firemní výrobek.

Funkční kartotéka

Komody se zásuvkami naší značky představují funkční řešení v kombinaci s nadčasovou estetikou. Komoda o průměru 100 cm poskytuje dostatek prostoru díky prostorným zásuvkám a díky svým malým rozměrům ji lze umístit prakticky kamkoli. Funkční kartotéka se hodí do každé kanceláře, pracovny, ale i do domu nebo bytu. Jeho originalita krásně podtrhne styl místnosti a přírodní dřevěné prvky navodí hřejivou a útulnou atmosféru. Černá komoda s dřevěnou vložkou z kolekce Loft Office Plus je jedním z nejlepších produktů společnosti Deerhorn.

Komoda v podkrovním stylu do kanceláře nebo pracovny - čím se liší?

1. Přírodní dubová vložka o tloušťce 18 mm - jedná se o stejný materiál, který používáme pro náš ostatní nábytek: kancelářské skříně , dřevěné a kovové psací stoly , půdní regály atd. Máte záruku, že vaše kancelářský nábytek bude barevně sladěný. 2. dokonalé uchycení rámu - používáme velmi přesné nástroje, takže náš nábytek má tovární kvalitu. 3. práškové lakování - vypadá skvěle a velmi dobře chrání ocel. 4. olejování - pracovní desky ochraňte třemi vrstvami přírodního oleje, aby dřevo neabsorbovalo vlhkost. Na přání lze dubové prvky nalakovat. 5. Komoda se dodává kompletní. Není nutné žádné kroucení.  

Co byste ještě měli vědět o naší komodě?

 • Komoda je k dispozici ve dvou barevných variantách. Bílý mat a černý mat
 • volitelně si můžete objednat uzamykatelnou komodu.
 • můžete si u nás objednat celou sadu nábytku "loft office plus".

Rozměry kancelářské komody:

 • šířka: 100 cm
 • hloubka: 40 cm
 • celková výška: 93 cm
 • hmotnost: 61,30 kg
 • čela zásuvek: nábytková deska, matná černá
 • rukojeti: práškově lakovaný hliník
👉 komoda, kancelářská skříň - více fotografií komody👈
{%ALT_TEXT%}

{%CAPTION%}

Výběr možností

MODERNÍ KANCELÁŘ

bílý moderní kancelářský nábytek
meble do biura białe modern office
bílý rohový stůl Moderní kancelář vpravo

Bílý rohový psací stůl ze dřeva a kovu "moderní kancelář" pro praváky

19 422,40 22 777,40 

Moderní bílý rohový psací stůl ze dřeva, kovu a bílé matné desky. Psací stůl s policemi na spisy

Máme pro vás něco speciálního. Nová kolekce "moderního kancelářského" nábytku je nevídanou kombinací černého matu a dřeva.

Bílý psací stůl s policemi - funkcionalismus, který potřebujete

Nezanedbatelné jsou i použité materiály. Funkční dřevěná deska stůl s nástavcem pojme velké množství dokumentů. Tam si dáte notebook, organizér a knihy. Na jedné straně stolu jsou police, na které můžete naskládat další složky na dokumenty a papír do tiskárny. Díky tomu budete mít vše potřebné po ruce. Skvěle zařízené police, které jsou součástí dodávky, dodají jedinečný nádech. Rohový psací stůl dokonale zapadá do estetiky kolekcí Modern Office a Modern Workplace.

Bílý rohový psací stůl do kanceláře, domácnosti. Který stůl si vybrat?

Nevíte, jaký stůl si vybrat do kanceláře nebo pracovny? Vyberte si stůl do podkroví od společnosti Deerhorn a získáte: 1. jedinečný design v souladu s nejnovějšími trendy. 2. trvanlivost nábytku a vysoká kvalita jeho zpracování 3. robustní, vysoce odolná deska z dubového dřeva . 4 Olejování dubové pracovní desky - dřevo ochraňte dvěma vrstvami přírodního oleje, aby neabsorbovalo vlhkost. Na přání lze dubové prvky nalakovat. 4. 18 mm silné vložky z přírodního dubu. Tloušťka nohou 38 mm. Jedna kovová noha. 5. Stůl je dodáván kompletní. Není nutná instalace na místě. To jsou jen dva prvky.

Co dalšího byste měli vědět o našem prémiovém stole? Jak vybavit stůl?

 • pevný stůl se zárukou na mnoho let - bmasivní dřevo a kov iurko zajišťují pevnost a stabilitu. Stůl ve skandinávském stylu dodává místnosti jemnost a neobvyklý styl.
 • Stůl z kolekce "moderní kancelář " se používá také jako: psací stůl do pokoje, psací stůl do pracovny.
 • S rohovým psacím stolem Loft z kolekce Modern Office si zařídíte místo pro práci, studium. Zajistíte si tak optimální prostor a vytvoříte si to správné pohodlí.
 • Rohový psací stůl je k dispozici v černé a bílé barvě.

Rozměry stolu z masivního dřeva a kovu:

 • hlavní dřevěná deska : 160x70cm
 • tloušťka dubové desky: 3,8 cm
 • přistýlka: 68x30 cm
 • celková výška: 75 cm
 • hmotnost: 64,20 kg
👉 bílý rohový stůl 👈 více fotografií
dubový dřevěný nábytek

dubový dřevěný nábytek

 
Výběr možností
bílá komoda

Bílá kancelářská kartotéka z kolekce Modern Office

7 899,50 

Moderní bílá komoda do kanceláře, pracovny.

Máme pro vás něco speciálního. Nová kolekce "moderního kancelářského" nábytku je nevídanou kombinací bílého matu a dřeva.

Komoda do kanceláře - proč ji mít ve svém vysněném interiéru?

Otevřená pořadačová skříň může sloužit nejen jako místo pro pořadače, ale dobře poslouží i jako kus nábytku pro dokumenty, knihy, interiérové dekorace nebo firemní pomůcky. Na horní část komody můžete také umístit firemní ocenění nebo květiny v květináčích. Celkový vzhled je vynikající a dodává interiéru originální nádech.

Bílá otevřená kancelářská skříň z kolekce Modern Office

Stylová kartotéka je ideální volbou do moderní kanceláře nebo pracovny, kde chcete vytvořit designový vzhled. Naše kancelářská komoda je inovativní výrobek vyrobený z přírodního masivního dubového dřeva a stabilního rámu.
Při výrobě se naši specialisté zaměřují i na ten nejmenší prvek, protože je pro nás nesmírně důležité vytvořit profesionální výrobek s nulovým odpadem.

Dřevěná komoda v industriálním stylu

V prostorné komodě z kolekce Modern Office jsou police otevřeným prostorem, který můžete využít libovolným způsobem. Otevřená komoda vypadá skvěle jako samostatný kus nábytku do kanceláře nebo pracovny, ale skvěle vypadá i obklopená dalším nábytkem z kolekce Modern Office.
Naše skandinávská komoda v loftovém stylu je skvělým výrobkem, který vyniká zajímavým designem a neuvěřitelnou odolností a robustností.

Bílá komoda pro stylové interiéry - vysoká kvalita nejen do kanceláře

Dřevěná komoda Deerhorn je skvělou volbou nejen do kanceláře nebo pracovny, ale také do domu či bytu. Naše komoda s policemi se bude dobře vyjímat i v útulné domácí kanceláři, obývacím pokoji nebo v pokoji teenagera.
Komoda z masivního dřeva dodá interiéru hřejivou a útulnou atmosféru. Bílý mat a dřevo skvěle rozzáří interiér a jakýkoli jiný barevný doplněk se s těmito barvami velmi dobře kombinuje.Komoda je k dispozici v bílé a černé barvě.
Volitelně si můžete objednat komodu s čely.

Moderní kancelářská komoda - čím se liší?

1. jedinečný design v souladu s nejnovějšími trendy. Masivní dubová základna. Tloušťka nohou je 38 mm a tloušťka vodorovných lamel je 18 mm. 3. 18 mm silné přírodní dubové vložky 4. olejování - dřevo chráníme dvěma vrstvami přírodního oleje, aby neabsorbovalo vlhkost. Na přání lze dubové prvky nalakovat. 5. Komoda je expedována jako celek. Není nutná instalace na místě

Komoda z kolekce "moderní kancelář" se používá také jako: komoda do pokoje, komoda do ložnice, komoda do pracovny.

Rozměry komody s policemi

 • šířka: 80 cm
 • hloubka: 40 cm
 • celková výška : 86 cm
 • hmotnost: 29 kg
👉 komoda v moderním skandinávském stylu - více fotografií komody👈
bílá otevřená komoda

bílá otevřená komoda

 
Výběr možností
moderní bílá kancelářská skříň

Bílá moderní kartotéka z kolekce Modern Office

16 744,50 

Bílá moderní volně stojící šatní skříň do kanceláře, pracovny

Hledáte nápad na vybavení jedinečné kanceláře? ? Máme pro vás něco speciálního. V naší nabídce najdete stylovou volně stojící skříň v bílé barvě s prvky v přírodních odstínech z masivního dřeva z kolekce Modern Office. Skříň s policemi je ideálním produktem do kanceláře, pracovny, domu nebo bytu.

Bílá moderní kartotéka z kolekce Modern Office

Prostorná kancelářská skříň je navržena na míru a zahrnuje jak uzavřený, tak otevřený prostor. Nábytek byl rozdělen na stejné police, které jsou na jedné straně zcela uzavřené a na druhé straně je otevřený prostor. Toto řešení vám umožní používat skříň k libovolnému účelu.

Funkční bílá skříň s policemi na spisy, dokumenty

Můžete do ní ukládat jakékoli dokumenty, poznámky nebo pořadače tak, aby je ostatní neviděli. Otevřenou část můžete mimo jiné uspořádat pomocí polic. obchodní knihy, interiérové dekorace, stylové krabice s nezbytnými předměty, ale i ocenění, certifikáty nebo firemní výrobky.

Skříňka na dokumenty z přírodního masivního dřeva v podkroví

Prostorná kancelářská skříň je ideální volbou pro všechny industriální interiéry v podkroví. Bílá skříň na dokumenty vypadá skvěle jako samostatný kus nábytku, ale také v obklopení dalších produktů z kolekce Modern Office. Výběrem naší půdní skříně investujete do praktického řešení a jedinečného designu.

Kancelářská skříň Deerhorn z moderní kancelářské kolekce. Jaký šatník si vybrat?

Nevíte, jaký šatník zvolit do kanceláře, pracovny? Vyberte si stylový šatník půda z Deerhornua obdržíte: 1. jedinečný design v souladu s nejnovějšími trendy. Masivní dubová základna. Tloušťka nohou je 38 mm a tloušťka vodorovných lamel je 18 mm. 3. 18 mm silné přírodní dubové vložky 4.ochrana dřevěných prvků na nejvyšší úrovni - dřevěné prvky chráníme dvěma vrstvami přírodního oleje OSMO, aby dřevo neabsorbovalo vlhkost. 5. Skříň se odesílá jako celek. Bez nutnosti instalace na místě - šetří čas i peníze.  

Co byste ještě měli vědět o našem organickém šatníku? Jak vybavit kancelář?

 • Kancelářská skříň je k dispozici v bílé a černé barvě.
 • Na přání si můžete objednat uzamykatelnou skříň. Vaše dokumenty tak budou v bezpečí. Pokud máte o tuto možnost zájem, kontaktujte nás nebo napište do komentáře při objednávce.
 • materiál dřevěných vložek: olejovanýdub.
 • Funkční šatní skříň pro ty, kteří potřebují dostatek prostoru s dostupnými rozměry: 90 cm nebo 100 cm.
 • šatní skříň z kolekce "moderní kancelář" se používá také jako: skříň do pokoje, skříň do ložnice, skříň do pracovny.
 • Kancelářská, moderní bílá skříňjedinečný design a funkčnost. Levou stranu lze uzamknout. Kromě toho si lze volitelně objednat speciální věšák na oděvy. Pravá část skříně je otevřený prostor s dubovými vložkami.

Rozměry moderní kancelářské skříně:

 • šířka: 90 cm
 • hloubka: 40 cm
 • celková výška: 200 cm
 • hmotnost: 94,00 kg
 • přední strana: nábytková deska v bílé matné barvě
👉 Bílá kancelářská skříň - viz další fotografie skříně👈
Šatník ve skandinávském stylu

Šatník ve skandinávském stylu

Výběr možností

PODKROVNÍ KANCELÁŘ SLIM

bílý skříňový a kancelářský nábytek
nowoczesne meble biurowe, gabinetowe
moderní kancelářská knihovna

Černá moderní podkrovní kancelářská knihovna

21 746,50 

Černá knihovna do kanceláře a pracovny

Hledáte nápad na vybavení své vysněné kanceláře? Máme pro vás něco speciálního. Nová kolekce kancelářského nábytku "loft office slim " je moderní a elegantní v jednom.
Desky stolu jsou vyrobeny ze dřeva o tloušťce pouze 18 mm. To dodává interiéru lehkost a styl.
Skříně a kom ody mají maximálně zploštělé dno a čela jsou bez úchytek.
Navíc použité horizontální vložky činí kolekci naprosto jedinečnou a ucelenou .
Přední části se otevírají při zapnutí.
Knihovna je k dispozici v černé a bílé barvě.

Knihovna z kolekce "Loft office slim" se používá také jako: knihovna do pokoje, knihovna do ložnice, knihovna do pracovny.

Volitelně si můžete objednat uzamykatelnou knihovnu.  

Černá skříňová knihovna Deerhorn - čím vyniká?

1. jedinečný design v souladu s nejnovějšími trendy. 2. plochá základna - vztahuje se na celou štíhlou kolekci. 3. 18 mm silné přírodní dubové vložky 4. olejování - dřevo chráníme třemi vrstvami přírodního oleje, aby neabsorbovalo vlhkost. Na přání lze dubové prvky nalakovat. 5. Stojan se expeduje jako celek. Není nutná instalace na místě Otevírání předních částí při zapnutí na sklápění . Rukojeti jsou k dispozici na vyžádání.

Rozměry knihovny do kanceláře:

 • šířka: 90 cm
 • hloubka: 40 cm
 • hmotnost: 69,00 kg
 • celková výška: 196 cm
 • přední strana: nábytková deska v matné černé barvě
  👉 Kancelářská skříň na dokumenty a pořadače - více fotografií👈
módní knihovna

módní knihovna

   
Výběr možností
skříň, kancelář

Kancelářská skříň z kolekce Loft Office Slim

21 746,50 

Volně stojící skříň do kanceláře a pracovny

Hledáte nápad na vybavení své vysněné kanceláře? Máme pro vás něco speciálního.
Nová kolekce kancelářského nábytku "loft office slim " je moderní a elegantní v jednom.
Korpusy jsou vyrobeny z 18 mm silného dřeva. To dodává interiéru lehkost a styl.
Skříně a kom ody mají maximálně zploštělé dno a čela jsou bez úchytek.
Navíc použité horizontální vložky činí kolekci naprosto jedinečnou a ucelenou .
Přední části se otevírají při zapnutí.
Kancelářská skříň je k dispozici v černé a bílé barvě.

Šatní skříň z kolekce "Loft office slim" se používá také jako: skříň do pokoje, skříň do ložnice, skříň do pracovny.

Volitelně si můžete objednat uzamykatelnou skříň.

Kancelářský šatník Deerhorn - čím vyniká?

1. jedinečný design v souladu s nejnovějšími trendy. 2. plochá základna - v souladu s koncepcí slim. 3. 18 mm silné přírodní dubové vložky 4. olejování - dřevo chráníme třemi vrstvami přírodního oleje, aby neabsorbovalo vlhkost. Na přání lze dubové prvky nalakovat. 5. Skříň se odesílá jako celek. Není nutná instalace na místě Otevírání předních částí při zapnutí na sklápění . Rukojeti jsou k dispozici na vyžádání.

Rozměry skříně:

 • šířka: 100 cm
 • hloubka: 40 cm
 • celková výška: 196 cm
 • hmotnost: 84,80 kg
 • přední strana: nábytková deska v matné černé barvě
👉 půdní kancelářská skříňka slim - viz více fotografií👈
{%ALT_TEXT%}

{%CAPTION%}

 
Výběr možností
Podkrovní psací stůl s dřevěnou deskou

Černý kancelářský stůl v podkroví se silnější deskou

24 003,50 27 358,50 

Psací stůl s plochou dřevěnou deskou "loft slim" 160x70cm

Podle nejnovějších trendů jsme přivedli k životu zdánlivě jednoduchý design, jehož výroba však byla nesmírně složitá. Tvarově lehký stůl do kanceláře, pracovny nebo žákovského pokoje vyžadoval objednání speciálních fréz pro vytvoření vhodného tvaru desky. Náš dynamický stůl dostal masivní 38mm dubovou desku. Potřebujete do desky otvory pro kabely? V části příslušenství vyberte příslušnou možnost. Jak balíme a přepravujeme psací stoly? V zájmu vašeho pohodlí jsou stoly standardně dodávány celé. Pokud má být nábytek zabalen po částech, musíme mít tyto informace při objednávce. 👉 Dřevěný a kovový stůl do kanceláře a pracovny - více fotografií👈
{%ALT_TEXT%}

{%CAPTION%}

Štíhlý počítačový stůl Deerhorn Loft Office - čím vyniká?

1. 38 mm silná deska z masivního dřeva - máte jistotu pevné konstrukce. 2. dokonalé uchycení rámu - používáme velmi přesné nástroje, takže náš nábytek má tovární kvalitu. 3. práškové lakování - vypadá skvěle a velmi dobře chrání ocel. 4 Špičková ochrana pracovní desky - speciálně vyvinutá směs oleje a vosku Osmo se zvýšenou odolností zajistí účinnou ochranu proti rozlití kávy a jiných nápojů. 5. Stůl zasíláme jako celek, není nutné šroubování. Ušetříte čas i peníze. 6. Podstavec se třemi zásuvkami s tichým samozavíracím mechanismem a uzamykatelnou skříňkou na tašku nebo dokumenty. Kontejner je standardně zcela uzavřen v zadní části. Galerie obsahuje snímky stolu s otevřeným kontejnerem. Jednalo se o testovací verzi, která se ukázala jako nepraktická.

Rozměry stolu:

 • rozměry desky: 160x70 cm.
 • výška stolu: 75 cm

rozměry kontejneru:

 • celková šířka: 65 cm
 • celková hloubka : 70 cm
 • výška: 60 cm
 • hloubka zásuvek: 48 cm (zásuvky s měkkým dovíráním)
 • materiál skříně: nábytková deska
 • rukojeti dub
 • hloubka vybrání: 68 cm
 • šířka výklenku: 21 cm

PŘÍSADY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Výběr možností
Štíhlá kancelářská komoda Deerhorn

Černá půdní kancelářská úzká komoda

19 916,50 

Černá komoda do kanceláře z kolekce Loft Office Slim

Hledáte nápad na vybavení své vysněné kanceláře? Máme pro vás něco speciálního.
Nová kolekce kancelářského nábytku "loft office slim " je moderní a elegantní v jednom.
Desky stolu jsou vyrobeny ze dřeva o tloušťce pouze 18 mm. To dodává interiéru lehkost a styl.
Skříně a kom ody mají maximálně zploštělé dno a čela jsou bez úchytek.
Navíc použité horizontální vložky činí kolekci naprosto jedinečnou a ucelenou .
Přední části se otevírají při zapnutí.
Komoda je k dispozici v černé a bílé barvě.

Komoda z kolekce "Loft office slim" se používá také jako: komoda do pokoje, komoda do ložnice, komoda do pracovny.

Volitelně si můžete objednat uzamykatelnou komodu.

Černá skříňová komoda Deerhorn - čím vyniká?

1. jedinečný design v souladu s nejnovějšími trendy. 2. plochá základna - v souladu s koncepcí slim. 3. 18 mm silné přírodní dubové vložky 4. olejování - dřevo chráníme třemi vrstvami přírodního oleje, aby neabsorbovalo vlhkost. Na přání lze dubové prvky nalakovat. 5. Komoda je expedována jako celek. Není nutná instalace na místě Otevírání předních částí při zapnutí na sklápění . Rukojeti jsou k dispozici na vyžádání.

Rozměry černé komody:

 • šířka: 118 cm
 • hloubka: 40 cm
 • celková výška: 86 cm, výška zásuvky 18,5 cm
 • přední strana: nábytková deska v matné černé barvě
👉 Dřevěná komoda v podkrovním stylu - více fotografií👈
půdní komoda

půdní komoda

 
Výběr možností

FUTURE ACTIVE

meble biurowe
meble drewniane z czarnym jako aranżacja w biurze
skříňový stůl s dřevěnou deskou

Kancelářský stůl s dřevěnou deskou Active 160x70cm

28 883,50 32 238,50 

Moderní kancelářský stůl s podstavcem černý

Minimalistický psací stůl s dřevěnou deskou. (registrovaný vzor) Zdálo by se, že tak jednoduchý kus nábytku, jako je psací stůl, už nedokáže ničím překvapit. Ujali jsme se úkolu, jehož výsledkem měl být stůl ze dřeva a kovu, který by se lišil od všeho, co je na trhu k dostání.
  Stůl "Active " se vyznačuje odvážným designem, kde dominují akcenty, které zdůrazňují jeho dynamický charakter:
 • Robustní konstrukce, ale lehké tvary - ocelový rám zajišťuje stabilitu a odstranění zbytečných detailů dodává lehkost.
 • Bezprecedentní podříznutí čela - Nejde jen o designový prvek, ale také o praktický způsob otevírání zásuvky nebo skříňky,
 • Trvanlivost - pracovní deska je odolná proti potřísnění h orkými nápoji nebo alkoholem.
 • Blízkost přírody - Zde stojí za zmínku již zmíněná dřevěná dubová pracovní deska a dřevěný podstavec se zásuvkami. Dřevěné komponenty záměrně nelakujeme. Používáme vysoce kvalitní oleje a vosky, které nám umožňují přímý kontakt s přírodním dřevem na dotek.
 • Funkčnost - Tento požadavek byl splněn díky všestrannému podstavci, jehož možnosti nekončí pouze u zásuvek. Podstavec je navíc vybaven prostorem pro stolní počítač nebo tašku. Kromě toho můžete mezi podstavec a desku stolu umístit například notebook.
 • Všestrannost - podstavec ve vztahu ke stolu lze otočit a dokonce přeměnit z pravého stolu na levý. Díky tomu lze stůl snadno přizpůsobit tvaru místnosti. Podstavec lze použít také jako skříňku na tiskárnu.
Potřebujete do desky otvory pro kabely? V části příslušenství vyberte příslušnou možnost.

Jak balíme a přepravujeme psací stoly?

V zájmu vašeho pohodlí jsou stoly standardně dodávány celé. V tomto případě máme dva základní prvky: podstavec a zbytek stolu. Stačí stůl usadit na podstavec. Materiál desky stolu: olejované dubové dřevo.

Rozměry stolu:

 • Rozměry desky st olu: 160x70cm
 • tloušťka: 3,8 cm. Desku stolu lze vyrobit na zakázku v jiném rozměru.
 • hmotnost: 95,70 kg
Při rozměrech 160 × 70 cm má stůl celkovou délku 194 cm. Od konce horní části nám na podstavci zbývá přibližně 24 cm volného prostoru. Pokud potřebujete více prostoru pro práci, můžete pomocí konfigurátoru přidat až 120 cm na délku. Změnu hloubky vršku je třeba dohodnout individuálně telefonicky nebo e-mailem.

Rozměry kontejneru:

 • výška: 58,5 cm
 • šířka: 65 cm
 • hloubka: 70 cm
 • výška stolu: 75 cm
POZNÁMKA!!! Zásuvka stolu a svislý kabelový kanál zobrazené na fotografiích NEJSOU součástí standardní sady stolu. Možnost doplnit stůl zásuvkou a vertikálním kanálem a dalším příslušenstvím je k dispozici jako další placená možnost. 👉 Více fotografií - aktivní stůl Deerhorn👈
{%ALT_TEXT%}

{%CAPTION%}

Výběr možností
kancelářská skříň

Kancelářská kartotéka ze sbírky Active

21 679,40 

Volně stojící skříňka se zásuvkou do kanceláře a pracovny z kolekce Active

Hledáte nápady na vybavení své vysněné kanceláře? Kolekce Active je nabídkou pro ty, kteří oceňují dynamický charakter a neobvyklý design.
Nábytek Active Deerhorn má mnoho prvků, které činí tuto kolekci jedinečnou. Systém předního otevírání vynalezli konstruktéři společnosti Deerhorn.
Odpovídající střih čel a polic dále vytváří prostorový efekt. Svislá černá stěna byla prodloužena v jedné rovině s předními stěnami. U klasických skříní není tento prvek viditelný. Zde snižuje hmotnost kompozice a činí nábytek ještě neobvyklejším.
Za zmínku stojí také prostorná zásuvka se samozavíracím mechanismem umístěná ve spodní části skříně.
Kancelářská skříň je k dispozici v černé a bílé barvě.

Šatní skříň z kolekce "Active" se používá také jako: skříň do pokoje, skříň do ložnice, skříň do pracovny.

Volitelně si můžete objednat uzamykatelnou skříň.

Kancelářský šatník Deerhorn - čím vyniká?

1. jedinečný design v souladu s nejnovějšími trendy. 2. plochá základna - v souladu se štíhlým, aktivním konceptem. Korpus a police z přírodního dubu o tloušťce 18 mm 4. olejování - dřevo chráníme dvěma vrstvami přírodního oleje, aby neabsorbovalo vlhkost. Na přání lze dubové prvky nalakovat. 5. Skříň se odesílá jako celek. Není nutná instalace na místě 6. Otevírání čel s inovativním odsazením. 7. prostorná zásuvka ve spodní části skříně.

Rozměry skříně:

 • šířka: 100 cm
 • hloubka: 40 cm
 • celková výška: 196 cm
 • hmotnost: 83,80 kg
 • přední strana: nábytková deska v matné černé barvě
  👉 prostorná skříň s policemi do kanceláře - více fotografií skříně👈.
 
{%ALT_TEXT%}

{%CAPTION%}

     
Výběr možností
kancelářská komoda

Kancelářská komoda - Active collection

21 557,40 

Černá industriální komoda do podkrovní kanceláře z kolekce Active

Kancelářská komoda byla vytvořena z těch nejkvalitnějších materiálů. Péče o životní prostředí je nám velmi blízká. Navíc se setkává s pozitivní zpětnou vazbou od zákazníků. Kromě toho jsme dbali na estetiku provedení.
Funkční čela bez úchytek lze díky charakteristickému výřezu pro úchytky snadno otevřít. Praktická otevřená část poskytuje prostor pro různé typy dokumentů, pořadačů a knih.

Prostorná komoda do kanceláře v moderním stylu

Kancelářská truhla ze sbírky Future Active stejně jako náš ostatní kancelářský nábytek, jsou oceňovány mnoha zákazníky pro svou odolnost, design, přírodní suroviny a polskou značku. Spisová skříň je k dispozici v provedení se třemi policemi. Toto řešení udržuje na pracovišti pořádek a usnadňuje ukládání krabic s dokumenty.
Kancelářská komoda je k dispozici v černé a bílé barvě. Volitelně si můžete objednat uzamykatelnou komodu.

Kancelářská komoda Deerhorn - čím vyniká?

1. jedinečný design v souladu s nejnovějšími trendy. 2. plochá základna - v souladu se štíhlým, aktivním konceptem. Korpus a police z přírodního dubu o tloušťce 18 mm 4. olejování - dřevo chráníme dvěma vrstvami přírodního oleje, aby neabsorbovalo vlhkost. Na přání lze dubové prvky nalakovat. 5. Skříň se odesílá jako celek. Není nutná instalace na místě 6. Otevírání čel s inovativním odsazením.

Komoda z kolekce Active se používá také jako: komoda do pokoje, komoda do ložnice, komoda do pracovny.

 • šířka: 140 cm
 • hloubka: 40 cm
 • celková výška: 80 cm
 • hmotnost: 49,70 kg
 • přední strana: nábytková deska v matné černé barvě
👉 moderní kancelářská komoda v loftovém stylu - více fotografií👈
 
{%ALT_TEXT%}

{%CAPTION%}

Výběr možností
skříňová knihovna

Černá kancelářská kartotéka z kolekce Active

21 679,40 

Černá kancelářská knihovna na spisy, dokumenty z kolekce Future Active

Nabízíme moderní knihovnu, která byla vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Přírodní masivní dubové dřevo znamená především pevnost a trvanlivost, ale také nadčasovost a klasičnost, která našim výrobkům dodává originální charakter. Při vytváření černé kancelářské knihovny jsme se zaměřili na funkčnost a moderní design, protože tyto dvě vlastnosti jsou nám obzvláště blízké.

Moderní design našeho inovativního projektu

Naše funkční knihovna se skládá ze symetrických polic stejných rozměrů. Dvě z nich jsou uzavřené a mají černá čela, která byla vhodně seříznuta, aby se lépe otevírala, zatímco zbytek tvoří neokázalá kompozice otevřených prostor. Naše knihovna z kolekce Future Active kombinuje odstíny dřeva a matnou černou barvu, díky čemuž působí velmi stylově a originálně.

Hledáte nápad na vybavení své vysněné kanceláře? Zařiďte si kancelář, pracovnu nebo domov s naší dřevěnou knihovnou z kolekce Future Active.

Dřevěná knihovna je skvělou volbou pro všechny prostory zařízené v industriálním, skandinávském nebo loftovém stylu. Tento nábytek je ideální do kanceláří a úřadů, ale i do domů a bytů. Knihovna s policemi na spisy bude také ideální jako kus nábytku do domácí kanceláře, obývacího pokoje nebo pokoje pro dospívající dívku. Dřevěná knihovna černá mohou doplňovat prostory pro muže i ženy. Jedinečný charakter nábytku znamená, že si ho může užívat každý bez ohledu na pohlaví. Kancelářská knihovna je k dispozici v černé a bílé barvě.

Knihovna z kolekce Active se používá také jako: knihovna do pokoje, knihovna do ložnice, knihovna do pracovny.

Volitelně si můžete objednat uzamykatelnou knihovnu.

Kancelářská knihovna Deerhorn - čím vyniká?

1. jedinečný design v souladu s nejnovějšími trendy. 2. plochá základna - v souladu se štíhlým, aktivním konceptem. Korpus a police z přírodního dubu o tloušťce 18 mm 4. olejování - dřevo chráníme dvěma vrstvami přírodního oleje, aby neabsorbovalo vlhkost. Na přání lze dubové prvky nalakovat. 5. Skříň se odesílá jako celek. Není nutná instalace na místě 6. Otevírání čel s inovativním odsazením.

Rozměry: knihovna:

 • šířka: 90 cm
 • hloubka: 40 cm
 • celková výška: 196 cm
 • hmotnost: 64,80 kg
 • přední strana: nábytková deska v matné černé barvě
👉 Kancelářská a kancelářská knihovna Premium - více fotografií půdní knihovny👈
podkrovní kartotéka

podkrovní kartotéka

Výběr možností
kancelářský věšák

Kancelářský věšák ze dřeva a kovu v podkroví. Narvi

5 459,50 

Kancelář, skříňový věšák na oblečení ze dřeva a kovu v podkroví

Univerzální věšák. Stylově se hodí ke kterékoli z našich kancelářských a studijních kolekcí. Věšák je vyroben ze stejného dubového dřeva a kovu jako stoly a další nábytek. Závěs je zasílán v samostatně sestavitelných dílech.

Rozměry volně stojícího závěsu:

 • celková výška: 183 cm.
 • ocelová základna: 60x40cm
 • hmotnost: 14,10 kg
Práškově lakovaná ocelová konstrukce.  
Přidat do košíku

MODERNÍ PRACOVIŠTĚ

kolekce moderních pracovišť deerhorn
kolekcja modern workplace deerhorn czarna