Bez kategorii, Komody, Skříně, Stoly, Závěsy

Kancelářský nábytek pro pojišťovnu – Hurtownia Ubezpieczeń Biłgoraj – Marcin Stec

psací stůl s podstavcem v moderním stylu

S velkým potěšením a hrdostí bychom vám rádi představili realizaci, kterou jsme měli možnost vytvořit pro pojišťovnu Marcin Stec.

Podnik pana Martina je mimořádně přátelským místem, kde každý klient v jeho péči pocítí jistotu a životní klid.Provádění pojišťovacích činností spojených s nabídkou a poskytováním krytí rizik následků nahodilých událostí je u našeho klienta denním chlebem .

Proto jsme hrdí na to, že se můžeme podílet na uspořádání tohoto místa.

velkoobchodník s pojištěním
velkoobchodník s pojištěním

Zákazník je sebevědomý podnikatel se vztyčenou hlavou, a proto při uzavírání smlouvy Z naší “palety” produktů si vybral tyto skvosty, které dodávají jeho kanceláři jedinečnou atmosféru. Pro svůj obchodní svět si vybral: psací stůl z masivního dřeva v moderním stylu, černou uzamykatelnou skříň, kožená křesla, konferenční stolek, dřevěnou komodu s policemi. Vše kancelářský nábytek dokonale vyplňuje prostor pana Martina.

Za pozornost stojí zejména kožené křeslo s dubovým dřevem, které spolu s koženou pohovkou vytváří útulný prostor pro čekání klienta.

Celý prostor dýchá luxusem a pohodlím. Pomohli jsme vytvořit místo, které je přátelské jak pro majitele, tak pro klienty . Je známo, že když se spojí dvě hlavy plné nápadů , vznikají jen dobré věci!

Děkujeme za důvěru🙂