výrobce kancelářského nábytku deehorn

Výrobce kancelářského nábytku

Srdce značky Deerhorn – výrobce kancelářského nábytku – se nachází ve městě Biłgoraj v Lublinské oblasti. Právě zde vzniká kancelářský nábytek, který v sobě spojuje funkčnost, design a špičkovou kvalitu zpracování.

Při výrobě kancelářského nábytku používáme pečlivě vybrané materiály a precizní zpracování. Každý detail je pečlivě zpracován tak, aby nábytek z Biłgoraj vyzařoval nejen eleganci, ale také historii a místní charakter.

Kancelářský nábytek – Výrobce kancelářského nábytku z Biłgoraj

Jako výrobce kancelářského nábytku s vášní pro dokonalost nabízíme jedinečná řešení, která spojují nejdůležitější vlastnosti, jež naši zákazníci tak vysoce oceňují: funkčnost, estetiku, trvanlivost a vysokou kvalitu zpracování. S hrdostí vybavujeme našimi výrobky malé kanceláře, úřady i celé administrativní budovy doma i v zahraničí.

Ať už zařizujete malé kancelářské prostory nebo komplexní obchodní zařízení, náš kancelářský nábytek je přizpůsoben různým potřebám. Jsme plně oddáni vášni pro krásu a funkčnost kancelářského nábytku.

Výrobce kancelářského nábytku s unikátním vlastním designem

Každý náš projekt je jedinečný a plný individuálního charakteru. Jedinečnost našeho kancelářského nábytku byla uznána polským patentovým úřadem jako chráněný průmyslový vzor.

Proto se jako výrobce kancelářského nábytku snažíme vytvářet originální návrhy, které jsou inspirací pro celé odvětví.

Nábytek od společnosti Biłgoraj mění globální prostor

S hrdostí dodáváme nábytek Biłgoraj do interiérů po celé zemi i v zahraničí, kde doplňuje malé kanceláře i prestižní administrativní budovy. Když si vyberete nábytek Biłgoraj, vybíráte si nejen kvalitu, ale také výraznou stopu historie a místní řemeslné vášně. Objevte krásu tradice v moderním vydání s nábytkem od společnosti Biłgoraj, předního výrobce kancelářského nábytku.

U nás, výrobců kancelářského nábytku a našeho kancelářského nábytku, objevíte jedinečnost, eleganci a pohodlí v každém detailu.

producent mebli biurowych

Strojový park

Kancelářský nábytek Deerhorn se vyrábí na nejmodernějších strojích. Základem výroby jsou CNC obráběcí centra a automatická linka na olejování dřeva. Zavedená technologická řešení zaručují vysokou kvalitu výrobků, jejich opakovatelnost a násobení výroby.
výrobce kancelářského nábytku

Přínosy pro životní prostředí

Myšlenka oběhového hospodářství je nám obzvláště blízká, a proto při výrobě vědomě používáme přírodní suroviny, jako je masivní dubové dřevo a ocel, které jsou 100% znovu použitelné. Dokonce i dřevotřískové desky, které používáme při výrobě čel, lze recyklovat.
Celý výrobní proces v naší společnosti je zaměřen na co největší snížení produkce odpadu. Náš výrobní proces a výrobky, které vyrábíme, řídíme tak, abychom maximalizovali využití všech zdrojů a znovu je recyklovali v souladu se zásadou nulového odpadu.

SHOWROOM

<b>Kancelářský nábytek, výrobce z Biłgoraj</b> - showroom Biłgoraj má více než 20 samostatných místností na ploše více než 700 m2. Zde najdete všechny naše kolekce a příslušenství. Můžete nás kontaktovat a domluvit si schůzku.

+48 535 975 875

výrobce kancelářského nábytku
nábytek Bilgoraj kavárna Deerhorn

CAFE DEERHORN

Srdečně vás zveme do showroomu v sídle naší společnosti v Biłgoraji, kde si můžete prohlédnout veškerý náš nábytek, osahat si ho a zároveň si vychutnat lahodnou kávu.
Naši pracovníci vám rádi sdělí informace o technologiích a materiálech, které používáme. Pomůžeme vám vytvořit kancelář nebo pracovnu vašich snů.
Naše další showroomy najdete ve městech: V těchto městech: Varšava, Rzeszow, Krakov, Katovice, Vratislav.
tým výrobce kancelářského nábytku Deerhorn

TEAM


<h4>Milujeme to, co děláme.</h4>
Za vším, co děláme, stojí tým skvělých lidí - odborníků a expertů, kteří pomáhají proměnit váš interiér. Odhodlaní ke své práci, důslední ve svém jednání, aby splnili všechna vaše očekávání.
<h4>Tvoříme se záměrem pro dnešek, zítřek a další dny.....</h4>
Jsme přesvědčeni, že vás <b>kancelářský nábytek</b> nadchne a zlepší váš pracovní komfort. Proč? Náš <b>kancelářský nábytek</b> je víc než jen geometrické masivy - je to <b>nábytek,</b> se kterým v dobrém i zlém napíšete svůj příběh. Stanou se vaším osobním společníkem při každodenní práci a pravděpodobně si bez nich v nejbližší době nebudete umět představit práci. Dáváme vám do rukou <b>kancelářský nábytek</b>, který je výsledkem skvělé a nadšené práce našich zaměstnanců.

VYTVÁŘÍME LEPŠÍ KANCELÁŘSKÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ V SOULADU S PŘÍRODOU A ERGONOMIÍ.

producent mebli biurowych Pikul Rafał

VLASTNÍK

producent mebli biurowych Rafał Pikul

VIZ NEJNOVĚJŠÍ REALIZACE