prémiový nábytek deehorn

O NÁS

Srdce značky <b>Deerhorn</b> se nachází ve městě Biłgoraj v Lublinském regionu. Právě zde vzniká moderní kancelářský nábytek založený na výjimečném designu a vysoké kvalitě. Našimi výrobky vybavujeme malé kanceláře, kanceláře i celé kancelářské budovy doma i v zahraničí.

Náš nábytek vytváříme z vášně pro krásný nábytek a interiéry, takže abychom zajistili jedinečnost našich návrhů, byly zaregistrovány u polského patentového úřadu jako chráněné průmyslové vzory.

producent mebli biurowych

Strojový park

Kancelářský nábytek Deerhorn se vyrábí na nejmodernějších strojích. Základem výroby jsou CNC obráběcí centra a automatická linka na olejování dřeva. Zavedená technologická řešení zaručují vysokou kvalitu výrobků, jejich opakovatelnost a násobení výroby.
meble biurowe producent

Přínosy pro životní prostředí

Myšlenka oběhového hospodářství je nám obzvláště blízká, a proto při výrobě vědomě používáme přírodní suroviny, jako je masivní dubové dřevo a ocel, které jsou 100% znovu použitelné. Dokonce i dřevotřískové desky, které používáme při výrobě čel, lze recyklovat.
Celý výrobní proces v naší společnosti je zaměřen na co největší snížení produkce odpadu. Náš výrobní proces a výrobky, které vyrábíme, řídíme tak, abychom maximalizovali využití všech zdrojů a znovu je recyklovali v souladu se zásadou nulového odpadu.

SHOWROOM

Showroom Premium Furniture - Biłgoraj nabízí více než 20 samostatných místností na ploše více než 700 m2. Zde najdete všechny naše kolekce a příslušenství. Můžete nás kontaktovat a domluvit si schůzku.

+48 535 975 875

Nábytek Deerhorn
meble Biłgoraj

CAFE DEERHORN

Srdečně vás zveme do showroomu v sídle naší společnosti v Biłgoraji, kde si můžete prohlédnout veškerý náš nábytek, osahat si ho a zároveň si vychutnat lahodnou kávu.
Naši pracovníci vám rádi sdělí informace o technologiích a materiálech, které používáme. Pomůžeme vám vytvořit kancelář nebo pracovnu vašich snů.
Naše další showroomy najdete ve městech: V těchto městech: Varšava, Rzeszow, Krakov, Katovice, Vratislav.
meble biurowe producent team Deerhorn

TEAM


<h4>Milujeme to, co děláme.</h4>
Za vším, co děláme, stojí tým skvělých lidí - odborníků a expertů, kteří pomáhají proměnit váš interiér. Odhodlaní ke své práci, důslední ve svém jednání, aby splnili všechna vaše očekávání.
<h4>Tvoříme se záměrem pro dnešek, zítřek a další dny.....</h4>
Jsme přesvědčeni, že prvotřídní nábytek do podkroví vás nadchne a zlepší vaše pohodlí. Proč? Náš nábytek je víc než jen geometrické masivy - je to nábytek, se kterým budete psát svůj příběh, v dobrém i zlém. Stanou se vaším osobním společníkem při každodenní práci a pravděpodobně si bez nich v nejbližší době nebudete umět představit práci. Dáváme vám do rukou průmyslový nábytek, který je výsledkem skvělé a nadšené práce našich zaměstnanců.

VYTVÁŘÍME LEPŠÍ KANCELÁŘSKÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ V SOULADU S PŘÍRODOU A ERGONOMIÍ.

producent mebli biurowych Pikul Rafał

VLASTNÍK

producent mebli biurowych Rafał Pikul

VIZ NEJNOVĚJŠÍ REALIZACE