Bez kategorii, Konferenční stoly, Stoly

Elegantní kancelářský nábytek pro lídra v oblasti střešních krytin BLACHY PRUSZYŃSKI-NOWICKI

konferenční stůl s kancelářskými židlemi
Meble Deerhorn / Bez kategorii / Elegantní kancelářský nábytek pro lídra v oblasti střešních krytin BLACHY PRUSZYŃSKI-NOWICKI
psací stoly s bílým rámem a dřevěnou deskou
bílé kancelářské stoly

Proč byste měli vsadit na výrobky společnosti Pruszyński – Nowicki?


Společnost Blachy Pruszyński – Nowicki je součástí skupiny Pruszyński, která je největším výrobcem ocelových střešních krytin a výškových střešních krytin.

Vyniká vysoce kvalitním sortimentem, dlouholetými zkušenostmi a komplexním a spolehlivým zákaznickým servisem. Pruszyński – Nowicki je značka, která klade důraz na požadavky architektů a potřeby svých zákazníků. Každý z nabízených výrobků je vyráběn individuálně podle požadavků zákazníka a všechny výrobky mají příslušná technická a hygienická schválení a splňují požadavky na kvalitu, které jsou stanoveny pro stavební výrobky. Blachy Pruszyński – Nowicki je společnost s charakterem a neuvěřitelnou historií, která rozvinula polský trh se střešními krytinami v celosvětovém měřítku.

Jsme hrdí na to, že jsme jako Deerhorn mohli vybavit firemní interiéry tak silné značky.

Blachy Pruszyñski Nowicki
Blachy Pruszyñski Nowicki

👉Deerhorndeskat Blachy Pruszyński – Nowicki – vytváření jedinečného prostředí👈

Stůl z bílého dubového dřeva ve společnosti Blachy Pruszyński – Nowicki je jedním z nejlepších výrobků naší značky, která vybavila interiér společnosti. Nábytek byl vyroben z nejkvalitnějších surovin, tedy z přírodního dubového dřeva a odolné a pevné kovové konstrukce. Dřevěné prvky jsme ochránili přírodním olejovým voskem, který poskytuje ochranu proti skvrnám od kávy, čaje nebo jiných nápojů. Kovová konstrukce s práškovým nástřikem podtrhuje řemeslné zpracování našeho stolu a v kombinaci s dřevěnou deskou vytváří dokonalý celek.


Naše bílé psací stoly do kanceláře od společnosti Blachy Pruszyński – Nowicki jsou investicí do funkčních, nadčasových a designových výrobků, které splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Jako společnost Deerhorn používáme pro výrobu nábytku přírodní dubové dřevo, a to znamená, že bílé firemní stoly vynikají kromě mnoha výhod také použitím ušlechtilého materiálu, který výrazně ovlivňuje atmosféru v interiéru.

Dřevo je přírodní krása, která dodává místnostem eleganci a nadčasovost a přispívá k pohodlí jejich uživatelů. Dřevo přispívá k pocitu spojení a harmonie s přírodou, a má tak pozitivní vliv na soustředění a koncentraci, což zvyšuje produktivitu a výkonnost zaměstnanců. Dřevo navíc vytváří inspirativní prostředí, které může přispět ke zvýšení kreativity i uživatelského komfortu.

Stůl Deerhorn v kanceláři společnosti Blachy Pruszyński – Nowicki je také zárukou trvanlivého výrobku odolného proti poškození a oděru pro každodenní použití.

Kancelářský stůl s kovovými nohami od firmy Deerhorn je také součástí kanceláře předsedy. Stůl do kanceláře předsedy od firmy Blachy Pruszyński – Nowicki dodal interiéru kromě pohodlného místa pro práci a rozhovory s klienty nebo obchodními partnery také eleganci, svěžest a nadčasový styl. Moderní psací stoly s podstavcem mají velký vliv na image společnosti a ukazují, že společnost Blachy Pruszyński – Nowicki volí kvalitu, pozornost věnovanou detailům a zaměření na netradiční řešení s charakterem.

Nezapomeňte, že všechna produktová videa můžete sledovat na našem kanálu 👉YouTube👈.

rohový psací stůl se stolem a podnoží
bílé stoly pro kancelář Blachy Pruszyński Nowicki z Deerhorn

Stolní podstavec – uspořádání dokumentů

Naše bílé kancelářské stoly a černé kancelářské stoly jsme vybavili funkčními a praktickými podstavci, které výrazně zvyšují komfort používání. Prostorná dubová skříň na psací stůl pojme mnoho nezbytných věcí nebo důležitých dokumentů, které stojí za to mít na dosah. Multifunkční stolová podnož bílá se dřevem je ideální jako úložný prostor pro složky, pořadače nebo poznámkové bloky.

Náš podstavec má zásuvky, police i otevřený prostor pro stolní počítač nebo kabelku. Velká horní deska podstavce poskytuje další prostor pro tiskárnu nebo jiná zařízení a také vnitřní dekorace. Taková řešení usnadňují organizaci práce všem zaměstnancům i majitelům firem.

Naše stylové stolní podnože jsou vybaveny hliníkovými úchyty pro snadné a pohodlné zavírání a otevírání. Další výhodou jsou instalované spolehlivé pojezdy pro tiché samočinné zavírání a pohodlné používání nábytku. Naše dřevěná stolní skříňmá mnoho praktických využití bez ohledu na tvar nebo velikost, takže investice do tohoto produktu je skvělým rozhodnutím na dlouhá léta dopředu.

Abychom splnili očekávání trhu, můžeme každý kus nábytku přizpůsobit individuálním potřebám a preferencím zákazníka. Nabízíme dodatečnou možnost montáže zámku na klíč k podstavci. Tato volba umožní bezpečné uložení důvěrných dokumentů a informací. Naše stolní podnože jsou praktickým řešením s estetikou a neobvyklým stylem.

stolová podnož se zásuvkami
dubová stolní skříň

Černý konferenční stůl – nezapomenutelné schůzky

Dalším kusem nábytku od naší společnosti, který zařizuje firemní interiéry společnosti Blachy Pruszyński – Nowicki, je průmyslový konferenční stůl s dřevěnou deskou. Moderní černý konferenční stůl je ideálním produktem do každé stylové kanceláře, kde poskytne dostatečný prostor pro firemní schůzky, obchodní jednání a rozhovory s potenciálními klienty. Konferenční místnost vybavená masivním, pevně vyrobeným konferenčním stolem v černé barvě s kovem působí originálně a nadčasově.

Tak tomu bylo i v případě realizace pro Blacha Pruszyński – Nowicki. Náš robustní konferenční stůl pro Blachy Pruszyński – Nowicki se kromě funkčnosti a robustnosti vyznačuje také precizním zpracováním a pozoruhodným stylem a profesionálním vzhledem. Silná deska z přírodního dubového dřeva vnáší dopráce hřejivou a přátelskou atmosféru, díky níž je práce mnohem příjemnější a pohodlnější.

Dřevo v konferenční místnosti také ovlivňuje soustředění a koncentraci, a tím zvyšuje efektivitu všech uživatelů dřevěného a kovového stolu. Kombinace přírodního dubového dřeva a kovového rámu vytváří originální vizuální efekt a ideální podmínky pro inovativní, podnikatelské myšlení.

Robustní konferenční stůl pro společnost Blachy Pruszyński – Nowicki je také vybaven otvory pro kabely. Teplá, přátelská barva konferenčního stolu pomáhá budovat pozitivní image firmy, což je pro všechny majitele nesmírně důležité. Nákup našeho konferenčního stolu černé barvy je vynikající investicí do efektivity, funkčnosti a růstu vašeho podnikání.

Při objednávání konferenčního stolu se vyplatí podívat se také na příslušenství, které naše společnost nabízí, a vybrat si tu nejvýhodnější variantu. Hliníková kabelová průchodka je skvělým způsobem, jak vytvořit praktické místo pro umístění kabelů a jejich vyvedení pod horní desku nábytku. Díky tomu je deska konferenčního stolu zbavena nadměrného množství kabelů, které nejen ztěžují organizaci na desce stolu, ale také ovlivňují estetiku interiéru. Krásně zpracované kabelové průchodky zabudované do desky stolu jsouskvělým a funkčním detailem, do kterého se vyplatí investovat.

stůl a židle ze dřeva a kovu
konferenční stůl černý

Stůl s dřevěnou deskou – přírodní kouzlo ve vaší kanceláři

Stylový, elegantní černý konferenční stolek je dalším špičkovým výrobkem z naší kolekce, který zařídil firemní interiér společnosti Blachy Pruszyński – Nowicki. Náš kancelářský konferenční stolek byl vytvořen z těch nejkvalitnějších materiálů. Dřevo a kov v této kombinaci vypadají fenomenálně a velmi módně. Naši designéři vyvinuli jedinečný model konferenčního stolku, který osloví všechny milovníky krásných interiérů s nádechem originality.

Stůl s dřevěnou deskou obklopený pohodlnými křesly se stal ideálním místem k odpočinku, relaxaci a pití kávy. Černý konferenční stolek s dřevěnou deskou je nejen praktickým kusem nábytku, u kterého můžete trávit společenské chvíle společně se svým obchodním partnerem nebo klientem, ale také estetickým prvkem každého moderního interiéru.

Náš konferenční stolek je ideální nejen do kanceláře nebo pracovny, ale také do intimní domácí pracovny, obývacího pokoje, ložnice nebo obývacího pokoje. Jedná se o nejprodávanější výrobek, který se může stát ozdobou industriálních interiérů a zároveň poskytnout pohodlný prostor pro každou příležitost. Multifunkční kus nábytku ze dřeva a kovu s kompaktními rozměry je přirozeným kouzlem pro firemní prostory.

černý konferenční stolek
konferenční stolek černý

Jakou střechu zvolit? Typy střech

Volba střechy při realizaci projektu není vždy zřejmá a jednoduchá. Hodně záleží na zákonných požadavcích, které lze nalézt v místním rozvojovém plánu (LDP), a pokud nebyl přijat, jsou všechny informace obsaženy v podmínkách rozvoje (WZ). V mnoha případech určuje tvar střechy pro zástavbu obec, proto je vhodné si před výběrem tvaru domu ověřit požadavky instituce v dané oblasti.

V polské krajině převládají strmé střechy v mnoha variantách, i když se do obliby vracejí i střechy ploché.

Jakou střechu zvolit?

Volbou ploché střechy získáte dvě funkce v jednom. Ploché střechy fungují dobře jako stropy nad horním podlažím i jako samotné střechy, proto se jim často říká také ploché střechy. Název napovídá, že tento typ střechy je plochý, ale není dokonale plochý. Je nutný sklon od minimálně 3o do maximálně 11o – 12o.

Pokud jde o strmé střechy, existuje několik druhů, mezi nimiž můžeme zmínit: jednoplášťové střechy, šikmé střechy, valbové střechy, pultové střechy, mansardové střechy a také víceplášťové střechy.

Jednoplášťové střechy jsou jinak známé jako jednoplášťové nebo šikmé střechy. Vyznačují se tím, že mají pouze jeden sklon a jen zřídka se používají v rodinných domech, i když to není vyloučeno. Častěji však jednoplášťové střechy pokrývají hospodářské budovy.

Šikmé střechy, tj. střechy s dvojitým sklonem , mají dva obdélníkové střešní svahy spojené hřebenem rovnoběžným se šířkou budovy. Vyznačují se tím, že budova se šikmou střechou má dvě trojúhelníkové štítové stěny a že podkroví lze snadno upravit pro obytné účely. Šikmé střechy se používají jako krytina pro tradiční a minimalistické rodinné domy.

Rozlišují se také valbové střechy nazývané valbové střechy – plášťové střechy a stanové střechy. Obvodové střechy se skládají ze dvou lichoběžníkových sklonů a dalších dvou trojúhelníkových sklonů. Všechny svahy se sbíhají v podélném hřebeni. Naproti tomu stanové střechy mají čtyři trojúhelníkové svahy, které se sbíhají v jednom bodě.

Dalším typem střechy je střecha s vrcholovou střechou, kterou lze často nalézt v horských oblastech. Jedná se o šikmou střechu, která má zkosené rohy svahů zvané okapy. Hlavice velmi zpestřují vzhled střechy a plní také důležité praktické funkce. Sloupové střechy mají dva sklony založené na půlkruhové konstrukci a vyznačují se původním vzhledem.

Mansardové střechy jsou kombinací dvou nebo čtyř svahů, přičemž každý svah je dále zalomen pod jiným úhlem. Tento typ střechy se v moderní výstavbě používá stále méně.

Střechy s více sklony, známé také jako střechy s více sklony, jsou konstruovány s více sklony ve tvaru trojúhelníků, obdélníků, lichoběžníků nebo rovnoběžníků. Tento typ střechy je nejvelkolepější a jistě osloví všechny milovníky nadčasových řešení.

Jak vybrat barvu plechové střechy, aby ladila se stylem domu a okolím?


Volba barvy plechové střechy je velmi důležitá a výrazně ovlivňuje vzhled samotné budovy i jejího okolí.

Co doporučit při výběru barvy plechové střechy?

Jaké trendy sledovat při instalaci střechy? Moderní stavby ve tvaru stodoly se v poslední době staly velmi oblíbenou volbou pro značný počet stavebníků. V tomto případě dobře funguje kombinace neobvyklé karoserie a zajímavých barev fasády s tlumenými odstíny střechy v šedé, černé a bílé barvě.

Investoři také často volí elegantní, decentní a nadčasové řešení v podobě plochých střešních tašek v neutrálních, ale módních a stylových barvách – antracitové, grafitové nebo šedé. Ti, kteří si potrpí na odvážnější řešení, často volí výrazné barvy, jako je námořnická modř, červená nebo bordó..

V široké nabídce trhu nemohl chybět sortiment určený všem, kteří oceňují dynamiku a moderní design. V této situaci se ideálně hodí trapézové plechy, které dodají budově dynamiku, zejména v odstínech šedé, nebo kontrastní, svěží řešení, tj. odstíny antracitové, grafitové nebo černé.

Pokud jsou mezi stavebníky milovníci klasického stylu a harmonických řešení, jistě se rozhodnou pro střešní panely se stojatou drážkou. V tomto případě je vhodné zvolit přírodní barvy, tj. hnědou, béžovou nebo zelenou, které výrazně zvýrazní tradiční vzhled budovy.

Investoři, kteří dávají přednost modernějším řešením s nádechem originality, si rádi vyberou barevné schéma v odstínech bílé, šedé nebo černé. Je velmi důležité, aby volba barvy střechy dokonale ladila se stylem domu a okolím budovy.

Na konečný výběr barvy má vliv mnoho aspektů. Někteří se budou řídit současnými trendy a moderností, jiní zvolí tlumená a klasická řešení. Při výběru barvy střechy je také vhodné využít pomoci profesionálů v oboru, kteří komplexně představí nejvýhodnější nápady a možnosti pro danou stavbu.

Podívejte se na video o rohovém psacím stole s kryty pod deskou a zjistěte, jaké jsou jeho výhody 😃

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • dřevo má velmi vysokou tvrdost, takže je odolné proti mechanickému poškození.
  • vnáší do každého interiéru přirozený a hřejivý charakter
  • náš nábytek je vyroben z materiálů šetrných k životnímu prostředí
  • nabízíme možnost personalizace našeho nábytku, což zákazníkům umožňuje vytvořit stůl dokonale přizpůsobený jejich potřebám a požadavkům.

Neváhejte se dívat, pozorovat, lajkovat a komentovat 🙂