Obchod

FILTRAČNÍ NÁBYTEK:
KATEGORIE
CENA

  Loftový rohový stůl Loft Office Plus 160×70

  25 589,50 28 944,50 

  Stůl v podkroví 140×70 cm s dřevěnou deskou.

  13 993,40 17 653,40 

  Noční stolek ze dřeva a kovu

  4 788,50 

  Psací stůl s dubovou deskou Loft Office 160x80cm

  15 213,40 18 568,40 

  Rohový psací stůl s dřevěnou deskou

  20 343,50 23 698,50 

  Psací stůl s dřevěnou deskou Loft Office Plus Right

  22 966,50 26 321,50 

  Půdní psací stůl s dřevěnou deskou 160x70cm Košík ZDARMA

  14 298,40 17 653,40 

  Průmyslový stůl s dubovou deskou “loft office”

  14 298,40 17 653,40 

  Kancelář v podkroví a psací stůl. Prémiový koš ZDARMA

  22 966,50 26 321,50 

  Rohový stůl ve stylu Future Active

  30 957,50 34 251,50 

  Elektrický stůl s dřevěnou deskou 140x70cm

  20 587,50 23 027,50 

  Moderní podkrovní nábytek do kanceláře, pracovny a domácnosti ve verzi Premium

  Jako polský výrobce dřevěného a kovového nábytku nabízíme podkrovníkancelářský nábytek a průmyslový nábytek do kanceláří, domů a bytů. Díky jedinečné kolekci výrobků Deerhorn je jimi zařízená kancelář plná kouzel a inspirace pro každodenní činnosti a povinnosti.

  Použití přírodních surovin dále podtrhuje jedinečnost našich výrobků. Nábytek Deerhorn je vytvořen z kombinace přírodního dubového dřeva a robustní kovové konstrukce. Bezkonkurenční kvalitu, která vám umožní užívat si naše výrobky po mnoho let, jsme upevnili díky komplexní ochraně surovin.

  Dubové dřevo jsme natřeli přírodním olejovým voskem, který účinně chrání povrch dřeva a zároveň proniká do materiálu a chrání surovinu i tam. Díky těmto opatřením je dřevěný nábytek Deerhorn odolný vůči skvrnám od kávy, čaje nebo jiných nápojů, stejně jako od potravin, pera nebo propisky.

  Kancelářský nábytek v podkroví opatřený olejovým voskem je chráněn proti poškrábání, oděru a poškození. Kovovou konstrukci jsme natřeli práškovou barvou, protože jsme chtěli, aby měla také potřebnou ochranu a zároveň vynikala skvělými estetickými vlastnostmi. Díky těmto důkladným konzervačním procesům je náš kancelářský nábytek do podkroví investicí do prvotřídních produktů, které vydrží po celé generace.

  Praktický podkrovní nábytek do kanceláře v designovém provedení

  Naše společnost má velké množství spokojených zákazníků, kteří hledali funkční řešení pro interiérový design s charakterem. Milovníci krásných pokojů, minimalismu, elegance a důrazu na nejmenší detaily se v našem obchodě budou cítit jako doma.

  Nábytek Deerhorn je velmi kvalitní a má moderní design. Univerzálnost našeho nábytku umožňuje každému majiteli snadno sladit barevné doplňky a jiné typy materiálů nebo konstrukcí. Naši designéři se zaměřili na to, aby byl každý výrobek praktický a zároveň estetický. Funkční a stylová řešení vám zpříjemní každodenní práci a navíc náš kancelářský nábytek do podkroví vnese díky velkému množství dřevěných prvků do interiéru úžasnou atmosféru a přívětivost.

  Dřevo v interiéru navozuje pocit tepla, harmonie a spojení s přírodou, což má mnoho pozitivních vlastností pro lidský organismus. Člověk, který je v kontaktu s přírodou, je mnohem soustředěnější, koncentrovanější a produktivnější a výrazně se zlepšuje i jeho kreativita. Dřevo přispívá k pohodlí uživatelů nábytku, a proto je tak ceněnou a oblíbenou surovinou.

  Díky odolnosti a robustnosti dubového dřeva je náš kancelářský a bytový nábyt ek do podkroví výhodnou investicí, která bude i po mnoha letech plnit svou funkci na velmi vysoké úrovni a předávat tradici dalším generacím.

  Nábytek na míru pro kanceláře, pracovny a podkroví

  Nábytek Deerhorn je přírodní krása, která dodá eleganci a prestiž každému interiéru zařízenému našimi výrobky. Nabízíme mnoho inspirativních kolekcí, a to: Loft Office, Loft Office Plus, Modern Office, Loft Office Slim, Future Active, Modern Workplace a Pinum. Každá z těchto kolekcí je jedinečná a nenapodobitelná, ale zároveň se v nich snoubí nadčasový styl, funkčnost a elegance.

  Naše sbírky zahrnují. Praktické rohové psací stoly, funkční nastavitelné stoly, prostorné kartotéky, průmyslové knihovny, zásuvky na spisy a pořadače v loftovém stylu, ale také masivní konferenční stoly, designové konferenční stolky a pohovky a křesla v kůži a dřevě.

  Jako milovníci praktických řešení a důrazu na nejmenší detaily nabízíme také originální příslušenství v podobě nástavců na stůl, zásuvek, mobilních podstavců nebo odpadkových košů. Nabízíme také další technologická řešení, jako je zapuštěný prodlužovací kabel s USB-C, nebo praktické možnosti, které pomáhají udržet interiér uklizený a harmonický, jako je vertikální kabelový kanál na stole.

  Naše výrobky vám poskytnou vysněné místo pro práci nebo odpočinek, které vyniká neuvěřitelnými estetickými vlastnostmi. Jako společnost zaměřená na spokojenost a uspokojení zákazníků nabízíme možnost personalizace nábytku.

  Každý z našich produktů lze přizpůsobit individuálním potřebám a preferencím příjemce. Zohledňujeme změny standardních rozměrů našeho nábytku a dáváme také možnost doplnit náš výrobek funkčním příslušenstvím, které může být pro zákazníka opravdu užitečné.

  Nabízíme odborné poradenství a pomoc při výběru nábytku do industriálních, loftových a skandinávských interiérů a naši specialisté vám rádi zodpoví veškeré dotazy týkající se výrobků Deerhorn a zařizování funkčních interiérů v moderním designu.

  Výsuvné stoly