KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK S DŘEVĚNÝMI DESKAMI

Vytvořte s námi jedinečný prostor pro své zaměstnance. Nabízíme výstavbu kancelářských prostor v elegantním stylu. Kancelářský nábytek ze dřeva a kovu zpříjemní práci a pozitivně ovlivní image firmy.

Osvědčený výrobce


<ul>
<li>Objednávky kancelářského nábytku v řádech stovek kusů jsou u nás na denním pořádku. Zařizujete velkou kancelář nebo celou kancelářskou budovu? Kontaktujte nás.</li>
<li>Zaručujeme nejvyšší kvalitu výrobků a dodržení termínu dodání.</li>
<li>Můžete si vybrat nábytek z dostupné nabídky nebo si objednat něco na míru bez ohledu na použité materiály. Pracujeme nejen se dřevem.</li>
</ul>

Proč pracovat s námi?

Garantujeme včasné dodání nábytku
Máme hotové návrhy, ale vyrábíme také nábytek na míru.
Kancelářský nábytek zasíláme po celé zemi i do zahraničí.

Pořádek na pracovišti

Na zamotané kabely na stole nebo konferenčním stolku není hezký pohled a jejich úklid je obtížný. Pro udržení pořádku lze použít různé nábytkové doplňky, které umožňují neviditelné zavěšení kabeláže pod pracovní desku. Na požádání připravíme otvory a prostupy na příslušných místech našeho nábytku.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ STOLY

PODÍVEJTE SE NA NAŠE REALIZACE

Kanceláře, firemní jídelny, konferenční místnosti a další firemní interiéry zařizujeme standardním nábytkem i na míru.

OBJEDNAT PROJEKT KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR

Objednejte si profesionální návrh kancelářských prostor s uspořádáním nábytku DEERHORN. Naše studio pro vás a vaše zaměstnance připraví individuální koncept, ve kterém zohledníme všechny vaše potřeby, pokud jde o uspořádání místnosti, osvětlení, personalizovaná pracovní místa, zasedací místnosti a mnoho dalšího. Sami si určíte rozsah prací, které potřebujete, a kromě návrhu získáte i cenovou nabídku na veškerý nábytek, který je v něm použit.

OBSAH A
50 PLN Čistá cena za<sup>m2</sup>
Obsahuje koncepční výkres s rozvržením nábytku (funkční návrh - pohled shora, obsahuje specifikaci nábytku použitého v projektu).
OBSAH B
100 PLN Čistá cena za<sup>m2</sup>
Zahrnuje 3d vizualizace, koncepční výkres s rozmístěním nábytku (funkční návrh - pohled shora, zahrnuje specifikaci nábytku použitého v projektu).
OBSAH C
150 PLN Čistá cena za<sup>m2</sup>
Zahrnuje komplexní návrh: 3D vizualizace, specifikace nábytku, výběr barev a dalších povrchových úprav interiéru, návrh elektrických bodů, výběr osvětlení.
newsletter o nábytku deerhorn

VYTVOŘTE SI S NÁMI JEDINEČNÝ PROSTOR PRO EFEKTIVNÍ PRÁCI NEBO STUDIUM.

Co nás odlišuje?

meble premium

PRÉMIOVÝ NÁBYTEK

Máte záruku pečlivého zpracování a použití materiálů nejvyšší kvality.

PŘÍRODNÍ DŘEVĚNÉ PRVKY

Masivní dubové dřevo je chráněno směsí oleje a vosku vynikající kvality, která vytváří účinnou ochranu proti skvrnám od kávy, čaje a koly.

meble dostarczane w całości

KOMPLETNÍ DODÁVKA NÁBYTKU

Ušetříte čas, peníze a získáte pohodlí.

szybki termin realizacji zamówienia mebli

RYCHLÉ VYŘÍZENÍ

Máme skladové zásoby a moderní výrobní linku, která nám umožňuje efektivně dohlížet na objednávky.

ORIGINALITA, NADČASOVOST, DESIGN

Nábytek Deerhorn je náš originální design, který je chráněn u Patentového úřadu Polské republiky a u EUIPO (Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví).

gwarancja na meble

7LETÁ ZÁRUKA

Na vaši novou investici do nábytku se vztahuje až sedmiletá záruční ochrana.

wniesienie i ustawienie mebli

VOLITELNÉ ODSTRANĚNÍ A UMÍSTĚNÍ NÁBYTKU

Standardní doručení kurýrem je vždy bez zvedací služby. Pokud máte zájem o zakoupení takové služby, obraťte se na DOK (oddělení služeb zákazníkům). Cena je stanovena individuálně.