Bez kategorii, Kancelář, Komody, Konferenční stoly, Recepční pult, Skříně, Tabulky

Nábytek pro jedinečný obchodní prostor OSM Łowicz

Rafał Pikul Deerhorn Łukasz Siewierski OSM Łowicz
Meble Deerhorn / Bez kategorii / Nábytek pro jedinečný obchodní prostor OSM Łowicz
kancelářský stůl a židle
kancelářský stůl

Moderní design interiéru od Łowicze s nábytkem od Deerhorn

Měli jsme to potěšení realizovat zakázku pro Okresní mlékárenské družstvo v Łowiczi, které je již po generace proslulé svými mléčnými výrobky, v nichž se používá výhradně polské mléko. Logotyp značky Łowiczanka je velmi výrazný a rozpoznatelný pro zákazníky nejen v Polsku, ale také ve více než 50 zemích světa. Je to pro nás neuvěřitelné ocenění a čistá radost.

Náš kancelářský nábytek dokonale ladí s interiéry OSM Łowicz 🙂

Mlékárna Łowicz

Družstvo ročně zpracuje více než 390 milionů litrů mléka z 2 500 rodinných farem.

Společnost OSM Łowicz tvoří tři prosperující výrobní závody v různých částech Polska. Sortiment společnosti zahrnuje UHT mléka a smetany, zrající sýry jak ve formě tradičních bloků, tak i porcovaných, plátkových či hoblinkových v různých gramážích, tvaroh, cottage, fermentované výrobky (kefíry, podmáslí, jogurty) a sušené mléko.

Vybavení konferenční místnosti – průmyslový konferenční stůl z Deerhornu s dubovou deskou

Stůl z masivního dubového dřeva s kovovou konstrukcí s práškovým nástřikem vyniká stylem, charakterem a vynikající kvalitou. Naše konferenční stoly jsou bestsellery na trhu s nábytkem a jsou ideální pro velké konferenční místnosti, kde poskytují pohodlné a ergonomické podmínky pro práci, diskuse s kolegy a rozhovory s obchodními partnery.

Konferenční stůl se židlemi je nezbytnou součástí každé kanceláře, kde vytvoříte dokonalý prostor v moderním stylu. Konferenční stůl lze vybavit doplňky z naší produkce, které výrazně zlepší vaši práci a pomohou udržet dřevěnou desku stolu uklizenou a prostornou. Funkčním řešením je instalace zapuštěného prodlužovacího kabelu s USB-C a kruhové kabelové průchodky do desky stolu.

konferenční stůl a židle
konferenční stůl a židle

Moderní recepční stůl pro stylové interiéry

Recepce je klíčovým místem ve firmě, kde je neustále rušno a kam mají přístup jak zaměstnanci firmy, tak zákazníci nebo obchodní partneři. Je to tedy první místo, kam se návštěvníci pravděpodobně dostanou, jakmile vstoupí do firmy. První dojem je nejdůležitější, proto se vyplatí investovat do nadčasového recepčního stolu, který vyniká jak skvělou funkčností a kvalitou, tak i originálním designem. Recepční stůl od společnosti Deerhorn byl vytvořen z těch nejkvalitnějších materiálů, včetně přírodního dubového dřeva.

Recepční stůl z dubových lamel vnáší do interiéru obrovské množství pozitivní energie, tepla, dobré aury a dává pocit spojení a harmonie s přírodou, což má velký vliv na zaměstnance i návštěvníky. Tento nábytek představuje ekologické řešení v kombinaci s moderním stylem a funkčností. Díky naší recepci si každý uživatel nábytku může užívat dokonale uspořádaný pracovní prostor. Dřevěné recepce s lamelami od společnosti Deerhorn vypadají perfektně ve všech designových interiérech zařízených v loftovém a industriálním stylu.

Nezapomeňte, že všechna produktová videa můžete sledovat na našem kanálu 👉YouTube👈.

rohový recepční stůl s lamelami
rohový recepční stůl s lamelami

Stylový interiérový nábytek od společnosti Łowicz – elegantní vitríny, prostorné šatní skříně, praktické komody a designové lamely

Kromě špičkových výrobků jsme do naší realizace zahrnuli další prvky, které v kancelářských prostorách plní také mimořádně důležité úkoly. Kancelářská skříň a kancelářská komoda jsou dva typy nábytku, které jsou ideální jako úložné prostory pro dokumenty, složky a pořadače, ale i nezbytné předměty nebo kancelářské doplňky.

Elegantní vitrína dodá celému interiéru šarm a neuvěřitelnou eleganci a bude se hodit i jako kus nábytku na dokumenty a další věci. Skvělým nápadem je také použití skleněné vitríny jako místa pro uložení firemních ocenění, pomůcek nebo interiérových dekorací. Celý interiér kanceláře společnosti Łowicz byl detailně propracován a na stěny jsme použili latě. Naše dřevěné latě jsou mimořádně estetickým interiérovým doplňkem, který působí velmi elegantně a důstojně a vnáší do interiéru mnoho tepla, přívětivosti a přírody. Dřevěné latě jsou moderní formou designové dekorace ve stylovém interiéru.

dubový kancelářský nábytek – galerie 26.03.2024

Rafał Pikul Deerhorn Łukasz Siewierski OSM Łowicz
Rafał Pikul Deerhorn Łukasz Siewierski OSM Łowicz

Podívejte se na video o rohovém psacím stole

Dlaczego meble dębowe do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • dubové dřevo má velmi vysokou tvrdost, takže je odolné proti mechanickému poškození.
  • vnáší do každého interiéru přirozený a hřejivý charakter
  • náš nábytek je vyroben z materiálů šetrných k životnímu prostředí
  • nabízíme možnost personalizace našeho nábytku, což umožňuje klientům vytvořit kancelář dokonale přizpůsobenou jejich potřebám a požadavkům.

Neváhejte se dívat, pozorovat, lajkovat a komentovat 🙂