Bez kategorii, Tabulky

Konferenční stůl pro skupinu EUROZET – rozhlasovou stanici, mj. Rádio ZET

Hovorový stůl v rádiu ZET
Meble Deerhorn / Bez kategorii / Konferenční stůl pro skupinu EUROZET – rozhlasovou stanici, mj. Rádio ZET
půdní stůl černý se dřevem
konferenční stůl pro 14 osob

👉 Realizacepro skupinu EUROZET, tj. uspořádání prostoru pomocí konferenčního stolu od firmy Deerhorn👈.

Jako Deerhorn, výrobce průmyslového nábytku ze dřeva a kovu, jsme měli možnost vybavit prostory jedné z předních polských mediálních společností, skupiny EUROZET, do které patří i Radio ZET.

Skupina EUROZET
Skupina EUROZET

Konferenční stůl s dřevěnou deskou je nadčasový kus nábytku, který byl vytvořen z těch nejkvalitnějších materiálů. Náš konferenční stůl Radio ZET je funkční, odolný a robustní výrobek, který poskytuje pohodlné místo pro práci a důležité obchodní jednání.

Náš moderní modulární stůl s dlouhou dubovou deskou je robustní konferenční stůl až pro 20 osob, který jsme během výrobního procesu chránili před poškozením. Velká dubová deska pokrytá přírodním olejovým voskem ochrání před skvrnami od kávy, čaje nebo jiných nápojů.

Kovový rám s práškovým nástřikem v matné černé bar vě je nejen skvělou ochranou, ale v kombinaci s přírodním odstínem dřeva také dokonale esteticky zapadá do prostoru rozhlasové stanice.

Stůl v konferenční místnosti Rádia ZET je vybaven hliníkovými kabelovými průchodkami, které usnadňují práci a starají se o estetický vzhled stolu, udržují pořádek, řád a harmonii. Zamotané kabely ležící na desce stolu už nejsou problém. Konferenční stolek pro Radio ZET získal díky těmto rozbočovačům další půvab a praktické řešení. Nabízíme řadu inovativního příslušenství, které usnadňuje každodenní práci.

Nezapomeňte, že všechna produktová videa můžete sledovat na našem kanálu 👉YouTube👈.

stůl se silnou dřevěnou deskou na kovových nohách
stůl pro konferenční místnost Radia ZET

Výběr stolu do zasedací místnosti. Jak vybrat správný model?

Konferenční místnost plní v mnoha podnicích klíčovou funkci a nabízí neomezené možnosti při pořádání důležitých schůzek. Průmyslový konferenční stůl pro 14 osob byl vhodně přizpůsoben prostoru konferenční místnosti společnosti Radio ZET. Správná velikost, designový styl, nadčasový design a neuvěřitelný komfort používání výrazně zlepší kvalitu práce účastníků schůzek. Kromě praktických vlastností našeho konferenčního stolu ze dřeva a kovu si každý majitel a uživatel nábytku vychutná také neuvěřitelnou estetiku zpracování.

Pozornost věnovaná detailům a preciznímu řemeslnému zpracování každého prvku stolu je důkazem toho, že se jako výrobce nábytku zaměřujeme na ergonomii, ekologii a vytváření prvotřídních produktů v celosvětovém měřítku. Dlouhý stůl se židlemi pro konferenční místnost Rádia ZET vytvořil v interiéru příjemnou, vřelou atmosféru, která má pozitivní vliv na soustředění při práci a poskytuje pocit spojení a harmonie s přírodou.

Při výběru správného modelu konferenčního stolu je třeba se zaměřit na vaše potřeby. Je důležité věnovat pozornost dostupnému prostoru v interiéru, převládajícímu stylu a také materiálům použitým na stůl.

velký stůl pro konferenční místnost Rádia ZET.
stůl v konferenční místnosti Rádia ZET

Kdo je skupina EUROZET?

Skupina EUROZET je mediální společnost, která se zabývá výrobou a vysíláním rozhlasových programů, prodejem reklamního času, zprostředkováním stanic a webových stránek a tvorbou a správou webových stránek. Skupina EUROZET vznikla v roce 1993, i když její historie se začala psát již o tři roky dříve, kdy začalo vysílat Rádio ZET.

Jak se můžeme dočíst na oficiálních stránkách skupiny EUROZET, v současné době zahrnuje devět rozhlasových stanic, včetně: Radio ZET, TOK FM, Radio Złote Przeboje, Antyradio, Radio Plus, Radio Pogoda, Meloradio, Rock Radio a Chillizet.

Skupina EUROZET je také zodpovědná za hudebně-podcastovou službu Tuba a online služby, jako jsou radiozet.pl, tokfm.pl, zloteprzeboje.pl, antyradio.pl, chillizet.pl a planeta.pl, a také za Studio ZET, které produkuje reklamy, a EUROZET Live – značku věnovanou cross-mediálním projektům a marketingu míst a událostí. Jsme nesmírně potěšeni, že si společnost EUROZET Group vybrala naši značku z mnoha firem vyrábějících konferenční stoly. Je to pro nás velká čest a velký úspěch.

dlouhý konferenční stůl v podkroví
dlouhý stůl se židlemi do konferenční místnosti Rádia ZET

Nejoblíbenější pořady Rádia ZET

Rádio ZET je jednou ze stanic, které se v Polsku těší velké oblibě a uznání nejen díky oblíbeným písním a nestárnoucím hitům, ale také díky vynikajícím pořadům, mezi něž patří: “Dzień Dobry Bardzo”, jehož moderátory jsou Marek Starybrat, Kamil Baleja a Bartosz Gajda, kteří posluchačům od samého rána dodávají sílu pozitivní energie, a dále pořady jako “Szczyt wszystkiego”, “Gość Radia ZET”, 7. Dzień Tygodnia” nebo “Szymon Majewski Szał”.

Každý posluchač si zde jistě najde něco pro sebe – od zábavy a humoru přes vynikající hudbu, zajímavé informace až po dávku špičkové žurnalistiky a spolehlivých zpráv ze země i ze světa.

Podívejte se na video o stole a zjistěte, jaké jsou jeho výhody 😃

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • dřevo má velmi vysokou tvrdost, takže je odolné proti mechanickému poškození.
  • vnáší do každého interiéru přirozený a hřejivý charakter
  • náš nábytek je vyroben z materiálů šetrných k životnímu prostředí
  • nabízíme možnost personalizace našeho nábytku, což zákazníkům umožňuje vytvořit stůl dokonale přizpůsobený jejich potřebám a požadavkům.

Neváhejte se dívat, pozorovat, lajkovat a komentovat 🙂