Bez kategorii, Stojany, Závěsy

Nábytek na míru pro butik s plus size oblečením Karko Warsaw v Galerii Młociny

nábytek dřevo s kovem a recepčním pultem
Meble Deerhorn / Bez kategorii / Nábytek na míru pro butik s plus size oblečením Karko Warsaw v Galerii Młociny
nábytek v butiku s dámským oblečením
věšák na oděvy

?Modernínábytek ze dřeva a kovu v loftu v butiku s dámskou módou Karko Warszawa?

S největší radostí vám představujeme fotografie nově vzniklého butiku s dámským oblečením KARKO Warszawa v Galerii Młociny. Jsme rádi, že jsme mohli spojit síly s firmou, jejíž kořeny pocházejí z Biłgoraje, a společně vytvořit projekt pro současnost, ale i pro budoucnost.

Tak vznikl funkční a moderní butikový nábytek, věšáky na šaty, na kterých jsou krásně vystaveny šaty, oblečení značky KARKO. Použili jsme pevnou kovovou konstrukci se spoustou dřevěných ploutví, které zdobí každý stojan. Regály jsou vybaveny věšáky a policemi, které umožňují plné vystavení stylového a značkového oblečení KARKO. Celý prostor zdobí recepční pult ve stejném stylu, u kterého bude obsloužen každý zákazník.

Třešničkou na dortu je půdní stěna s logem KARKO, takže každý zákazník může očekávat výjimečné výrobky a vynikající služby. Logo Karko je také významnou ikonou, která slibuje styl, kvalitu a autenticitu.

Srdečně vás zveme do butiku s dámským oblečením – KARKO Varšava do Galeria Młociny na jeho otevření – 28.07.2023 (tento pátek).

vysoké věšáky na oblečení a šaty
Vybavení obchodu s oděvy Karko

Nábytek Deerhorn a KARKO – síla spolupráce dvou značek z Bílgoraje

Spolupráce mezi společnostmi Deerhorn furniture a KARKO je důkazem toho, že společný závazek rozvíjet společnosti s různými produktovými řadami má vliv na růst a úspěch obou společností. Těší nás to i proto, že našim zákazníkům nabízíme výrobky nejvyšší kvality; zaměřujeme se na styl, design, pohodlí a kvalitu. Jsme přesvědčeni, že spolupráce se společností KARKO přitáhne pozornost nových klientů, kteří chtějí poznat, co nabízíme.

Nábytek Deerhorn a KARKO jsou dvě silné značky, které společně vytvářejí nezapomenutelné zážitky z nakupování pro naše zákazníky.

nábytek deerhorn
logo karko

KARKO – obchod s dámským oblečením plus size

Karko.pl je prodejní platforma pro plus size oblečení od velikosti 38 do velikosti 56, kde je většina oblečení originálního designu, šitého ve 100% polských šicích závodech. Dnes je Karko.co.uk jedním z předních výrobců dámského oblečení s možností zásilkového prodeje na oficiálních internetových stránkách https://www.karko.pl.

Obchod karko.co.uk nabízí širokou škálu produktů a kategorií, takže si v něm každá žena najde něco pro sebe: od elegantních souprav pro ženy na důležitá setkání a oslavy až po pohodlné teplákové šaty, které mohou doprovázet každodenní život v práci nebo doma.

Čím se KARKO odlišuje :

  • přirozené, pohodlné a klasické Zde se snoubí výjimečná kvalita s nadčasovou módou.
  • podporovat místní podniky, a proto jsou všechny výrobky navrhovány a šity v Polsku.
  • vynikající kvalita zpracování i služeb
  • stylové dámské oblečení, které je originální a jedinečné.

Kompletní sortiment je k dispozici na https://www.karko.pl a v obchodě se stacionárními potřebami – Pl. Wolności 4 v Biłgoraji. Jste srdečně zváni.

půdní regály ve stole na oblečení
nábytek na míru pro obchod s oděvy Varšava

Podívejte se na video o stole a jeho výhodách ?

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • dřevo má velmi vysokou tvrdost, takže je odolné proti mechanickému poškození.
  • vnáší do každého interiéru přirozený a hřejivý charakter
  • náš nábytek je vyroben z materiálů šetrných k životnímu prostředí
  • nabízíme možnost personalizace našeho nábytku, což zákazníkům umožňuje vytvořit stůl dokonale přizpůsobený jejich potřebám a požadavkům.
  • Nezapomeňte, že všechna produktová videa můžete sledovat na našem kanálu ?YouTube?.

Neváhejte se dívat, pozorovat, lajkovat a komentovat 🙂