Bez kategorii, Stoly

Objevte potenciál dubového stolu. Další focení v sídle společnosti Deerhorn

malý počítačový stůl se silnou deskou

Dřevo je přírodní surovina, která se po staletí používá v mnoha průmyslových odvětvích a při zařizování interiérů. Dubový masiv se vyznačuje vynikající trvanlivostí a pevností, takže každý výrobek z něj je investicí na dlouhá léta. Kvalita dřeva použitého při výrobě výrobků Deerhorn byla zvýšena použitím přírodní olejovo-voskové úpravy materiálu. Olejový vosk chrání dřevěný povrch před poškozením, odřením a skvrnami, např. od kávy, čaje nebo pera. Přírodní olejový vosk navíc proniká do dřevěného prvku a chrání jej zevnitř.

Náš dřevěný stůl se vyznačuje neuvěřitelně precizním zpracováním a důrazem na detail. Jako výrobce dřevěného a kovového nábytku používáme inovativní strojní zařízení, abychom zajistili každodenní tovární kvalitu našeho nábytku. Dřevěný stůl je ekologické řešení a zároveň vynikající kvalita a trvanlivost, ale je toho víc. Ovlivňuje využití atmosféry, navozuje pocit spojení a harmonie s přírodou a vytváří inspirativní prostředí, které má výrazný vliv na své uživatele a lidi v místnosti.

Dubový stůl Deerhorn je prvotřídní výrobek, který dominuje interiérům milovníků krásných interiérů s charakterem, kteří ocení kvalitu, pevnost a trvanlivost. Vyplatí se investovat do stolu z masivního dřeva a těšit se z jeho kvality po dlouhá léta. Náš psací stůl v podkroví ze dřeva a kovu poslouží mnoha generacím. Stůl na notebook vyrobený z přírodních materiálů od společnosti Deerhorn nesmí chybět v žádném loftovém, industriálním nebo skandinávském kancelářském interiéru.

Dřevěný stůl s kovovou nohou a podstavcem
dřevěný stůl

pracovní stůl černý – galerie 06.04.2024