DESKS

Největší nápady vznikají u psacího stolu. Strohá dřevěná deska vám umožní pocítit atmosféru klidu a harmonie s okolní přírodou. Takto do práce vnesete soustředění a do odpočinku uvolnění. Budete se cítit ZDRAVÍ Ovliv dřeva na kvalitu práce. Drsnost kov a teplo přírodní dřevo dodá vašemu interiéru útulnost.

Obklopte se moderní psací stoly Deerhornvyrobených z materiálu kov i přírodní dřevo. Náš kancelářský nábytek je chráněn naším speciálním s povrchovou úpravou olejovým voskem, který dokonale konzervuje dřevo. Skvrny od kávy nejsou děsivé, čaj, alkohol.

Prémiové loftové průmyslové stoly s celostátním a mezinárodním doručením.

biurko z drewnianym blatem
CLASSIC
biurko narożne z czarnymi płytami pod blatem
NARROW
biurko premium z drewnianym blatem
S KONTEJNEREM
biurko na czarnym ,etatowym stelażu, z drewnianym blatem i listwą pionową na kable

S ÚPRAVOU

białe biurko z drewna i kontenerkiem po lewej stronie
BÍLÁ
nadstawka na biurko czarna z drewnem
DOPLŇKY
stół konferencyjny loft z dużym blatem z drewna na trzech metalowych nogach

KONFERENČNÍ STOLY

recepcja czarna z drewnem i kontenerkiem z uchwytami
RECEPCE
biurko z szafką pod biurko
STOLY PRO STUDENTY
Průmyslový, 70×120 cm, bílý, kancelář nebo pracovna? Najděte si stůl pro vás.

PODKROVNÍ PSACÍ STOLY ZE DŘEVA A KOVU S VNITROSTÁTNÍM A MEZINÁRODNÍM DODÁNÍM

STOLY, KTERÉ SI NAŠI ZÁKAZNÍCI NEJČASTĚJI VYBÍRAJÍ

Loftový rohový stůl Loft Office Plus 160×70

25 589,50 28 944,50 

Stůl v podkroví 140×70 cm s dřevěnou deskou.

13 993,40 17 653,40 

Rohový psací stůl s dřevěnou deskou

20 343,50 23 698,50 

Psací stůl s dřevěnou deskou Loft Office Plus Right

22 966,50 26 321,50 

Půdní psací stůl s dřevěnou deskou 160x70cm Košík ZDARMA

14 298,40 17 653,40 

Rohový stůl ve stylu Future Active

30 957,50 34 251,50 

Elektrický stůl s dřevěnou deskou 140x70cm

20 587,50 23 027,50 

Psací stůl s plochou dřevěnou deskou 160×70 cm. Slim

14 298,40 17 653,40 

Bílý psací stůl s dřevěnou deskou Loft Office Plus levý

22 966,50 26 321,50 

Objevte naše dubové a kovové psací stoly

Nabízíme široký sortiment kancelářského nábytku, mezi nímž najdete také prvotřídní dubové a kovové stoly. Psací stůl z masivního dřeva je kus nábytku, který ve vašem interiéru vytvoří hřejivou, útulnou atmosféru a dodá vám pocit spojení a harmonie s přírodou.

Nenahraditelný účinek ekologicky šetrných surovin ovlivní vaše pohodlí a soustředění při plnění úkolů v práci nebo doma.

Dřevěný nábytek nikdy nevyjde z módy, a to nejen pro svůj nadčasový vzhled, ale také pro svou trvanlivost, robustnost a pevnost. Dřevěný nábytek je nábytek, který vydrží léta a může sloužit i několika generacím.

Čím jsou dřevěné desky chráněny?

Během výrobního procesu nezapomínáme masivní dřevo chránit olejováním přírodními oleji. Dvě vrstvy přípravku nejvyšší kvality zajišťují trvalou odolnost proti skvrnám a poškození a krásně zvýrazňují přirozený vzhled dřeva.

Kancelářský stůl pro nejnáročnější klienty

Studijní stůl splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Moderní psací stůl z masivního dřeva na trhu s nábytkem se vyznačuje funkčností a praktičností. Ergonomie při práci je pro plnění každodenních povinností klíčová, takže investice do pohodlného psacího stolu na kovových nohách bude trefou do černého.

V jakých velikostech jsou stoly k dispozici?

Vyrábímestoly s dřevěnými deskami jak ve standardních rozměrech, tak na speciální objednávku.

Jaké rozměry by měla mít deska stolu, na které je počítač umístěn?

Vše samozřejmě závisí na potřebách a preferencích nábytku a na výšce uživatele, ale… Deska stolu pro děti a osoby s výškou do 170 cm by měla být vysoká 70-75 cm. Při výšce nad 170 cm by optimální výška měla být 80 až 85 cm.

Před objednáním nábytku je však třeba si uvědomit, jaký prostor mu můžete věnovat, a posoudit, jak velkou dřevěnou pracovní desku potřebujete pro pohodlnou práci.

Z jakého materiálu je deska stolu?

Naše stoly jsou vyrobeny z dřevěných desek o tloušťce 3,8 cm, takže jsou stabilní, odolné a pevné. Za zvážení stojí také výška stolu, která je velmi důležitá z hlediska zajištění správných podmínek pro práci nebo studium.

Jakou mají stoly výšku?

Naše stoly ve standardním provedení jsou vysoké 75 cm, ale abychom plně vyhověli potřebám našich zákazníků, představili jsme stůl s elektrickým nastavením výšky.

Výškově nastavitelný stůl je jedním z našich nejlepších produktů, který neuvěřitelně usnadňuje každodenní práci všem zaměstnancům nebo majitelům firem. Elektricky zvedaný stůl je vybaven moderním tlačítkovým panelem, který umožňuje nezávisle měnit výšku desky podle potřeb uživatelů.

Výškově nastavitelné elektrické stoly

Výškově nastavitelný rohový stůl nebo klasický stůl nastavitelný stisknutím tlačítka vám umožní nastavit výšku podle vašich individuálních potřeb. Paměť až čtyř výšek zefektivňuje změnu výšky, takže si jednu z zapamatovaných výšek vyberete jediným kliknutím.

Tento model stolu může mít bílou nebo černou barvu rámu a nosnost takového rámu je maximálně 120 kg při rovnoměrném zatížení horní desky.

Čím se vyznačují stoly Deerhorn?

Náš kancelářský stůl z dubového masivu se vyznačuje moderním stylem a úžasným designem. Estetika je pro nás prioritou.

Jako výrobci kancelářského a skříňového nábytku věnujeme zvláštní pozornost povrchovým úpravám každého kusu nábytku. Pozornost věnovaná detailům je pro nás nesmírně důležitá a ukazuje, že jsme profesionálové v každé oblasti. Zaměřujeme se i na ty nejmenší prvky, abychom zdůraznili naši vášeň pro vytváření krásného prémiového nábytku.

Naše samozavírací zásuvky a doživotní záruka ukazují, že každý prvek stolu je promyšlený a řádně propracovaný.

Další naší vlastností je, že stoly zasíláme jako celek, bez šroubování, takže naši zákazníci dostanou kvalitní kus nábytku připravený k použití prakticky hned po vyjmutí z obalu.

Investice do nadčasového prémiového nábytku Deerhorn je ekologická, funkční a bezpečná. Díky záruce kvality našeho nábytku u nás rádi nakupují zákazníci, kteří mají rádi prestižní nábytek.

Loftové, průmyslové stoly – řada masivních stolů pro kancelář a domácnost

Jste milovníky loftových, industriálních interiérů a sníte o vytvoření atmosférické kanceláře? S naším dřevěným a kovovým nábytkem máte jistotu úspěchu. Masivní loftové stoly s kovovými a dřevěnými prvky skvěle doplní všechny moderní interiéry s minimalistickým designem.

Surové materiály v místnostech vytvářejí dokonalou atmosféru. Elegantní interiéry využívající jasně dominantní šedou barvu betonových stěn znamenají, že průmyslové povrchy mohou vytvořit pozoruhodnou atmosféru. Mnoho firem skvěle využívá multifunkčnost našeho nábytku a kombinovaný minimalistický design při budování své značky.

Jednotlivé prvky mohou podtrhnout styl a charakter místa, ve kterém chcete být. Naše loftové, průmyslové psací stoly jsou vysoce kvalitní výrobky, které dokonale uspořádají prostor v malých kancelářích nebo kancelářích i v otevřených prostorách.

Proč jsou kancelářské stoly v očích zákazníků ceněným produktem?

Správné využití prostor nejenže zajistí příjemné pracovní prostředí, ale také se postará o dobrou pověst dané firmy. Náš ergonomický psací stůl v podkroví je ideálním pracovním stolem pro firmy, které se zaměřují na budování své značky v očích zákazníků, obchodních partnerů a návštěvníků.

Díky multifunkčnosti loftových, průmyslových stolů se staly bestsellery na trhu s nábytkem nejen v Polsku, ale i v zahraničí.

Klasické psací stoly – které stoly do práce a které domů?

Sortiment společnosti Deerhorn je rozsáhlý a přizpůsobený potřebám nejrůznějších zákazníků. Pro milovníky minimalismu a jednoduchých řešení jsme vyvinuli klasický model stolu ze dřeva a kovu.

Při návrhu tohoto stolu jsme se zaměřili na jeho primární funkci, a to místo pro pohodlnou a komfortní práci nebo studium. Dbali jsme na to, aby kombinace dřeva a kovu spolu dokonale ladila a zároveň byla praktickým řešením pro kancelář, pracovnu, dům nebo byt.

Velký klasický kancelářský stůl v základním provedení lze vybavit podstavcem, prostornými zásuvkami nebo dalším dostupným příslušenstvím. Pokud chcete svůj pracovní prostor vytvořit jednoduše a elegantně, náš stůl z masivního dřeva se vám bude skvěle hodit.

Bez ohledu na aktuální trendy zůstane klasická forma psacího stolu vždy v kurzu. Díky pohodlí a ergonomii, které se projevují při sezení u našich stolů, se navíc jedná o funkční nábytek s úžasnou estetikou, který se hodí jak do kancelářských a studijních interiérů, tak i do domácností.

Rohové psací stoly – jaké mají výhody a kdy je zvolit?

Velký rohový psací stůl se snaží maximálně využít prostor v kanceláři nebo doma. Rohový psací stůl Deerhorn je kombinací přírodního dubového dřeva a robustní kovové konstrukce, která je ideální pro každý moderní prostor.

Dřevěná deska stolu a kovové prvky byly vyrobeny s ohledem na ergonomii a poskytují pohodlné prostředí pro všechny bílé límečky, kteří potřebují správný prostor pro efektivní plnění svých úkolů.

Náš rohový pracovní stůl bude dobře fungovat jako stůl do kanceláře, stůl do veřejné instituce, stůl do kanceláře i stůl pro práci na dálku.

Stylový rohový psací stůl lze vybavit prostornou podnoží, která nejen skvěle vypadá, ale také poskytuje další úložný prostor pro dokumenty, složky, pořadače, notebooky nebo kancelářské příslušenství.

Rohové psací stoly jsou spojeny s celou řadou výhod, zejména pokud jsou vyrobeny ze špičkových materiálů, jako je nábytek od polského výrobce Deerhorn. Do tohoto typu stolu se vyplatí investovat, zejména pokud potřebujete k práci dostatek místa a váš prostor je omezený.

Stoly na míru


Rohový stůl na míru
dokonale zapadne do prázdného prostoru a poskytne skvělé místo pro práci, studium nebo rozvíjení vašich vášní. Naše rohové psací stoly vám pomohou uspořádat pracovní prostor a díky uzavřeným prostorům, tj. zásuvkám nebo policím, také zajistí pořádek a harmonii.

Rohové psací stoly byly vytvořeny z lásky k ergonomii, funkčnosti a estetice. Industriální, loftový styl nábytku se bude dobře vyjímat v každé moderní kanceláři s charakterem.

Je praktický psací stůl s podstavcem?


Stoly s podstavci
jsou praktickým řešením, které poskytuje dostatečný prostor pro práci nebo studium. Pokud se rozhodnete pro tento typ stolu, můžete si být jisti, že volíte tu nejvýhodnější možnost. Proč? Stůl s podstavcem především šetří místo, protože podstavec můžete umístit pod stůl a získat tak další prostor k uspořádání.

Naše podstavce jsou precizně vyrobený nábytek, který můžete použít libovolným způsobem. Prostorné zásuvky a otevřené plochy vám pomohou uspořádat pracovní prostor a usnadní přístup k uloženým věcem.

Stůl s podstavcem je velmi praktický, protože do něj můžete v kanceláři umístit firemní dokumenty a zároveň víte, že jsou v bezpečí. K posílení úrovně zabezpečení si můžete navíc objednat možnost instalace zámku na klíče, takže budete mít jistotu, že třetí osoby nebudou moci otevřít uzavřené prostory a že vaše firemní dokumenty budou řádně ukryty.

Předměty nebo dokumenty uložené v zásuvkách udržují stůl uklizený, což vypadá skvěle, když k vám přijdou klienti, hosté nebo obchodní partneři. Úhledné, čisté a vhodně zařízené prostory jsou významnou součástí úspěchu při vytváření elegantních, stylových a praktických prostor.

Stůl s podnoží také umožňuje snadný přístup ke každé části stolu. Celý stůl pokryjete během chvilky, prakticky na jedno otočení, což vám usnadní každodenní život. Naše podstavce ve dvou základních barvách, a to bílé nebo černé, jsou praktickými kousky, které dodají interiérům nádech svěžesti a originality.

Podstavce, stejně jako samotný stůl, vypadají velmi elegantně. Díky modernímu designu a estetice vypadají naše výrobky skvěle. Můžete si vybrat standardní rozměry našich psacích stolů s podstavcem nebo si objednat nábytek v rozměrech na míru.

Individuální objednávka pro nás není problém, protože jako výrobci máme možnost sestavit kus nábytku s individuálními rozměry.

Studentský stůl, stůl pro mládež – podle čeho se rozhodnout?

Jako výrobce kancelářského nábytku jsme se postarali i o potřeby těch nejmladších. V naší nabídce nesmí chybět psací stůl pro studenta jakéhokoli věku. Při výběru psacího stolu pro své dítě byste se měli řídit také dostupnou pracovní plochou a možností uspořádat si podle ní studijní prostor.

Psací stůl pro dívku a psací stůl pro chlapce by měl poskytovat ergonomické podmínky, aby bylo možné pečovat o držení páteře dětí již od útlého věku.

Školní lavice pro teenagery by měla být vyrobena z nejkvalitnějších surovin, které prospívají soustředění a paměti dětí. Počítačový stůl ze dřeva a kovu bude vynikající volbou pro každý pokoj teenagera nebo dítěte. Dřevěné prvky v interiéru ho zútulní, zateplí a dodají mu spojení a harmonii s přírodou.

Rohový psací stůl lze také považovat za dvojitý psací stůl pro sourozence, protože tak velká plocha stolu je jistě dostatečná pro dvě osoby. Uložení základních věcí dítěte nebo dospívajícího může znamenat neustálý nepořádek a chaos.

Pouze individuálně přizpůsobený prostor může vnést do místnosti řád a harmonii. Elektricky nastavitelný psací stůl Warsaw je také skvělou volbou do dětského pokoje. Tyto psací stoly rostou s vaším dítětem a jednou investované peníze můžete používat po mnoho let.

Nastavení výšky desky stolu je také vynikající možností, pokud stejný stůl používá více osob. Snadné a intuitivní ovládání ovládacího panelu umožňuje rychle změnit výšku stolu podle vašich potřeb jediným kliknutím.

Naše stoly jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, takže se nemusíte obávat, že by stůl kvůli příliš velkému počtu lidí ztratil svou hodnotu. Naše bílé a černé psací stoly nabízejí úžasnou estetiku a moderní design, který jistě osloví každého teenagera nebo dítě.

V naší nabídce najdete stoly, které jsou levné, ale přitom velmi kvalitní. Omezený rozpočet neznamená, že se musíte vzdát našich produktů. Díky tak široké nabídce si jistě vyberete produkt, který je za rozumnou cenu a zároveň splňuje vaše očekávání a požadavky.

Sada nábytku pro mládež s psacím stolem od společnosti Deerhorn je skvělou investicí na dlouhá léta, která vám poskytne krásný nábytek do pokoje vašeho teenagera nebo dítěte v ekologickém stylu.

Jaká by měla být výška a rozměry psacího stolu pro žáky prvního stupně

Pokud vás zajímá, jakou výšku by měl mít stůl vašeho dítěte v závislosti na jeho výšce. předpokládá se, že výška prvňáčků je přibližně. 55 cm. Pokud jde o rozměry dětského psacího stolu, je také dobré přizpůsobit jej každému dítěti individuálně.

Obecně se uznává, že šířka 60-75 cm a hloubka 50-55 cm by měly být dostatečné. V závislosti na vašich potřebách může mít dětský psací stůl samozřejmě také 120 cm. Naše dětské psací stoly lze vyrobit na zakázku, takže bez ohledu na věk nebo výšku vašeho dítěte si u nás můžete koupit psací stůl pro své nejmenší.

Herní stůl – jak vybavit pokoj pro hráče a jaké příslušenství zvolit?

Naše nabídka zahrnuje moderní stolní počítačové stoly, které se skvěle hodí pro herní stoly , herní stoly. Naše
herní stůl 140
byl vytvořen pro vášnivé hráče, kteří hledají pohodlný a praktický kus nábytku.

Výběr herních stolů je široký, přičemž konečná velikost a design závisí na individuálních potřebách zákazníka. Počítačový stůl pro hráče má řádně připevněnou dřevěnou desku a také pevné kovové komponenty.

Mezi dostupnými herními stoly si můžete vybrat klasický prémiový stůl, rohový stůl s podstavcem a také nastavitelný stůl. Elektricky zvedaný stůl je skvělou volbou, zejména pokud herní stůl používá více než jedna osoba.

V této situaci můžete stisknutím tlačítka nastavit nejvýhodnější výšku desky stolu. Rozsah nastavení moderního herního stolu je 60-124 cm bez započtení horní desky.

Při dokončování prostoru určeného pro hráče je třeba myslet na správné osvětlení, prostor a uspořádání stolu a dalšího nábytku. Nepostradatelná je také ergonomická herní židle, která je ideální pro každého, kdo tráví dlouhé hodiny u počítače.

Jakmile máte výběr stolu za sebou, stojí za to zvážit moderní.
doplňky ke stolům
.

Organizace kabelů je klíčová a my nabízíme skvělé řešení v podobě mediálního portu USB-C .
stolu s průchodkami
. Díky těmto schopnostem bude váš stůl čistý a uklizený. USB Mediaport je skvělým nástrojem pro nabíjení mobilních zařízení, notebooků, chytrých telefonů nebo tabletů.

Pokud vás zajímá také
podložka na stůl na míru
pak si v našem sortimentu vyberete i vy. Naše stolní podložky dokonale chrání desku stolu před poškrábáním a usnadňují pohyb myši. Designová podložka na stůl je nejen praktickým předmětem, ale zaujme také svým moderním designem. Vzor mapy světa je velmi elegantním doplňkem každého industriálního interiéru v podkroví.

Výškově nastavitelný stůl – jak zajistit zdraví a pohodlí při práci a studiu?

Mnoho hodin strávených sezením u stolu je z dlouhodobého hlediska velmi škodlivé pro zdraví. Když sedíme, jsme neaktivní, naše svaly nepracují a po mnoho hodin v takové poloze je pro nás obtížné udržet správné nastavení páteře.

Investice do moderního designového elektricky nastavitelného psacího stolu od společnosti Deerhorn je vynikajícím rozhodnutím s řadou výhod. Náš výškově nastavitelný stůl vám umožní během chvilky přizpůsobit výšku stolové desky vašim potřebám.

Optimální výška stolu zajistí, že vás nebudou bolet záda a že se budete mnohem lépe soustředit na své činnosti. Nastavitelný rám stolu dánské značky je vysoce kvalitní kus, který se dokonale hodí k našim prémiovým průmyslovým stolům.

Nejlepší zvedací stoly od společnosti Deerhorn jsou vybaveny systémem proti kolizi, který zajišťuje bezpečnost při změně výšky horní desky, a také systémem paměti výšky.

Pokud přemýšlíte, v jaké výšce jste měli stůl nastavený naposledy, můžete se podívat na ovládací panel a jediným kliknutím použít elektrické nohy stolu a vrátit se tak do předchozí výšky. Velikost pracovní desky by měla být přizpůsobena individuálním potřebám zákazníka, proto kromě standardních rozměrů vyrábíme také dřevěné desky na míru.

Jsme rádi, že náš nastavitelný stůl účinně mění pracovní polohy, a tím zlepšuje každodenní fungování a poskytuje pohodlné a ergonomické prostředí pro práci nebo studium.

Jak se staráte o své zdraví v práci?

Na jednom ze setkání jsme měli možnost promluvit si a zaznamenat několik cenných rad společně s Aleksandrou Zelazo – fitness trenérkou, certifikovanou učitelkou pilates a jógy a autorkou knih “Buď fit” a “Jak se mobilizovat, abys byl aktivní”. Praktický průvodce motivací”. Je to žena, která na svém kanálu na YouTubu ukazuje, jak pečovat nejen o tělo a zdravou stravu, ale také o mysl a duchovní rovnováhu.

Ola Zelazo doporučuje náš výškově nastavitelný stůl, a proto s námi natočila video, ve kterém zdůrazňuje velký význam našeho nábytku v péči o zdraví každého, kdo tráví mnoho hodin denně vsedě.

Náš skvělý trenér zdůrazňuje, že kombinace sezení a stání při práci je pro naše tělo prospěšná a zvyšuje efektivitu a kreativitu. Při stoji se zapojují hýžďové svaly, svaly trupu a můžeme také stabilizovat boky. Ve stoji můžete pohybovat boky a přenášet váhu z nohy na nohu.

Velmi důležitá je také péče o zrak. Vyplatí se použít metodu 20/20/20, která spočívá v tom, že si uděláte dvacetiminutovou přestávku a 20 sekund se díváte do dálky na něco, co je od vás vzdálené 20 stop, tedy asi 6 metrů. Stůl pro práci vestoje by měl mít takovou výšku, aby deska stolu byla ve výšce loktů.

Pokud vám však tato výška nevyhovuje, upravte ji a snižte horní část o něco níže. Nezapomínejte také na to, že pravidelné přestávky a fyzická aktivita i v podobě několika základních cviků udrží vaši páteř v lepší kondici.

Na našich stránkách najdete ? článek věnovaný cvikům? , které doporučuje náš skvělý fitness trenér, a dozvíte se také spoustu zajímavých tipů na správná
držení těla.

Malý stůl vs. Velký stůl – který stůl je pro mě vhodný?

Rozhodování o velikosti stolu závisí na několika faktorech, především na prostoru, který je k dispozici pro uspořádání.

Stůl do malé místnosti by měl být menší, aby nezabíral příliš mnoho místa.

Je vhodné vybrat si stůl, který je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a zároveň je praktický a pomáhá správně uspořádat pracovní prostor. V naší nabídce najdete malý psací stůl pro notebook a tiskárnu, psací stůl o délce 120 cm, psací stůl o délce 160 cm, ale také rohový psací stůl nebo psací stůl s podstavcem.

Ať už si vyberete jakýkoli stůl , máte jistotu, že náš dubový stůl v každém provedení je vysoce kvalitní ergonomický stůl s neuvěřitelnou funkčností a pohodlím.

Rozměry pracovního stolu se často odvíjejí také od množství zařízení a předmětů, které bude třeba na tento stůl umístit. Standardní rozměry stolu jsou však mezi našimi zákazníky nejčastější variantou.

Malé psací stoly dokonale zapadnou do jakéhokoli designového prostoru v intimní domácí kanceláři, pokoji teenagera nebo dětském pokoji.

Velký klasický psací stůl od společnosti Deerhorn je skvělým řešením jako psací stůl do otevřeného prostoru, stůl do velké lékařské nebo právnické kanceláře nebo dokonce do banky. Díky elegantnímu, modernímu stylu a důrazu na detail se jedná o skutečné řemeslné zpracování, které zvyšuje dobrou pověst společnosti a buduje její dobré jméno na trhu.

Elegantní studijní stůl je také vynikající volbou jako stůl do domácí kanceláře. Velká dřevěná deska dodá vašemu prostoru útulnou atmosféru a dokonalé prostředí. Souznění a harmonie s přírodou budou mít také pozitivní vliv na vaši koncentraci, a tím i výkonnost.

Další možností, kterou nabízíme v našem obchodě, je psací stůl se žaluzií, psací stůl s krytem, který poskytuje další estetickou hodnotu a má také vliv na vytvoření bezpečného, volného prostoru kolem psacího stolu.

Ideální stůl do kanceláře – jak vybrat správnou velikost?

Velikost stolu by měla být přizpůsobena postavě a výšce uživatele nábytku. Obecně se za optimální velikostpovažuje hloubka 65-70 cm, výška 75 cm a šířka 120 cm.

Vyplatí se však vybrat si stůl, který zohlední vaši postavu i dostupný prostor. Černý nebo bílý stůl s dřevěnou deskou by měl také odpovídat vaší práci a úkolům a povinnostem, které s ní souvisejí.

Jiné rozměry stolu bude potřebovat architekt a jiné copywriter, proto nezapomeňte zohlednit potřebný pracovní prostor a vybavte se pohodlným a ergonomickým nábytkem. Masivní dubová deska o tloušťce 3,8 cm je pevným a stabilním prvkem stolu, který navíc můžeme přizpůsobit vašim individuálním potřebám.

Při objednávání bílého psacího stolu se zásuvkami nebo černého psacího stolu se zásuvkami berte v úvahu také uspořádání pracovního prostoru a úložný prostor pro všechny důležité předměty.

Pokud potřebujete více místa na ukládání složek, pořadačů nebo umístění tiskárny na stůl, bude váš stůl určitě větší a vybavený podstavcem.

V této roli dobře poslouží i rohový stůl, u kterého kromě dalšího prostoru pro uspořádání získáte také velkou a prostornou desku. Ať už si vyberete jakýkoli rozměr stolu, dodáváme náš nábytek kompletní, aby každý z našich zákazníků nemusel ztrácet čas sestavováním nově zakoupeného nábytku.

Dostupnost a dodání jsou informace, které jsou podrobně uvedeny na našich webových stránkách a které lze také získat kontaktováním naší společnosti. Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy týkající se námi vyráběného nábytku.

STOLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Konfigurace stolu podle vašich potřeb. S širokou nabídkou příslušenství k psacím stolům bude vaše práce pohodlná a efektivní. V nabídce najdete jak stolní příslušenství pro uklizení kabelů, tak další příslušenství pro zvýšení ergonomie a pohodlí.

KONFIGURÁTOR PRACOVNÍ DESKY

Na stránce produktu je k dispozici konfigurátor stolní desky, ve kterém si můžete naplánovat otvory pro kabely nebo namontovat doplňky, jako jsou kabelové lišty nebo lišty se zásuvkami a porty USB/HDMI.

prodloužení stolu

Prodloužení psacího stolu s dřevěnou půdní deskou

1 976,40 

Rozšíření stolu v podkroví.

Zvyšte si pohodlí při práci nebo studiu u stolu. Prodloužení umožňuje umístit monitor do správné výšky pro oči. Pod monitorem se objeví další prostor pro kancelářské potřeby. Nástavec se skvěle hodí k lotovým, industriálním a skandinávským psacím stolům s dřevěnými deskami. Nástavec z dubového dřeva a nábytkové desky v matné černé barvě.
 • Šířka: 70 cm
 • Hloubka: 22 cm
 • Výška: 13 cm
stojan na monitor

stojan na monitor

 
Přidat do košíku
horizontální kabelový kanál pod stolem černý otevřený

Vodorovná lišta pod skříňkou pro kabely a napájecí zdroje

2 287,50 

Vodorovný stolní kabelový kanál v černé barvě

 

HLAVNÍ FUNKCE

délka cca. 80 cm šířka cca. 16 cm výška cca. 9 cm
 • Připevnění přímo na desku stolu
 • sklápěcí
 • provedení: kov + plast
 • dva otvory pro kabely o průměru 6 cm
POZNÁMKA!!! PŘI ZADÁVÁNÍ OBJEDNÁVKY UVEĎTE DO POZNÁMKY, KDE MÁ BÝT LIŠTA UMÍSTĚNA POD HORNÍ DESKOU NEBO ZDA MÁ BÝT SMONTOVÁNA SAMA.
Čtěte více
stolní kabelový kanál

Vertikální stolní kabelový kanál

1 000,40 

Svislý kabelový kanál pro stůl v podkroví a výškově nastavitelný stůl.

Kabelová hadice je namontována pod stolem a umožňuje skrýt a uspořádat kabely. Použití vertikálního kanálu pod stolem zvýší použitelnost a estetickou hodnotu vaší kanceláře, protože kabeláž bude vedena na jednom místě. Svislý kabelový kanál pro stůl je vyroben z vysoce kvalitního plastu a díky odnímatelným plastovým dílům si jej můžete nastavit podle své individuální výšky. HLAVNÍ FUNKCE délka cca. 125 cm
 • nastavitelná délka oddělením/připojením plastových dílů.
 • průřez 4,5x3 cm
 • počet otvorů: 4
 • přímo připevněné k desce stolu a podstavci
 • provedení: plast
 • barva černá.
Umístění kanálu uveďte v personalizaci produktu. Pokud výše uvedené informace nejsou k dispozici, bude kanál odeslán k vlastní instalaci.
{%ALT_TEXT%}

{%CAPTION%}

Přidat do košíku
kulatý kabelový kanál černý

Kulatá kabelová průchodka v desce

329,40 

Kulatá hliníková kabelová průchodka v desce. Průměr 60 mm

Obdržíte od nás hotový kroucený stůl. Stůl je okamžitě připraven k použití. POZNÁMKA!!! 👉Všimněte si, že tuto kabelovou průchodku kupujete jako příslušenství ke stolu. 👉Cenazahrnuje vyřezání otvoru a montáž na desku.

Specifikace:

 • průměr otvoru: 60 mm
 • materiál: hliník
 • barva: matná černá nebo bílá
Výběr možností
maskovací fólie na stůl

Černá krycí fólie na stůl

2 562,00 

Stolní maskovací polotovar.

Maskovací směs Rozměry:
 • Délka: 140 cm
 • Výška: 30 cm
 • Tloušťka: 2 cm
Cena je uvedena za jedno přední sklo.    
Čtěte více
stolní skříň s podstavcem

Černý mobilní kontejner se zásuvkami Loft Office

6 618,50 

Černý pojízdný stolní podstavec se zásuvkami - jak vám skříňka na psací stůl pomůže zorganizovat práci a studium?

Vlastníte psací stůl bez zásuvek? Zvažte nákup kontejneru, který vám usnadní práci. Pojme desítky kancelářských potřeb atd. Díky univerzálním rozměrům se hodí na každý stůl. Za zmínku stojí zejména pečlivé zpracování a výsuvy zásuvek s tichým samozavíracím mechanismem. To přináší výjimečné potěšení z používání.

Vysoce kvalitní černý stolní podstavec

Naše stolní skříň na podstavci je vysoce kvalitní kus nábytku, který má vliv na dokonalou organizaci vaší práce a studia. Průmyslový psací stůl se skříní vám zajistí kromě velké plochy pro plnění vašich povinností také prostor pro uložení důležitých dokumentů a kancelářských potřeb. Kancelářská skříň se zásuvkami je funkční a praktický kus nábytku do každé stylové kanceláře, pracovny nebo pokoje, s nímž můžete udržovat pořádek na pracovním stole a v jeho okolí. Počítačový stůl s podstavcem navíc zefektivní vaši práci a ovlivní tak její efektivitu a vynikající výsledky. Práce v pohodlném a ergonomickém prostředí v kanceláři nebo doma je snem mnoha lidí, takže náš rohový psací stůl s dřevěnou deskou a podstavcem bude v této situaci dokonale fungovat. Dřevo v interiéru navozuje pocit spojení a harmonie s přírodou a má blahodárný vliv na soustředění a otevřenou mysl.

Černá pracovní a studijní skříň - pohodlí, ergonomie pro práci a studium

Černá skříňka se zásuvkami od společnosti Deerhorn je pohodlný a praktický výrobek, který se velmi pohodlně používá a vypadá velmi esteticky. Stolová podnož Deerhorn black Loft Office je odolný a pevný kus nábytku, který díky kombinaci přírodního dubového dřeva a odolné kovové konstrukce vnese do interiéru nádech originality a nadčasovosti. Černý psací stůl a podstavec se zásuvkami jsou naše špičkové produkty, které osloví všechny milovníky minimalistických řešení s charakterem. Tento kus nábytku byl vytvořen s ohledem na krásný vzhled, ale také na pohodlí a ergonomii pro uživatele při práci a studiu. Prostorná a praktická skříň se zásuvkami do kanceláře se bude dobře hodit i jako kus nábytku pro tiskárnu nebo jiné kancelářské vybavení. V naší nabídce najdete mnoho moderních a funkčních řešení, včetně. příslušenství, stolní příslušenství v podobě výše zmíněného černý pojízdný podstavec a také vodorovný kabelový kanál pod stolem pro kabely a napájecí zdroje, svislý kabelový kanál na stole, zapuštěný prodlužovací kabel s USB, kruhový kabelový kanál v desce stolu a prodlužovací nebo zásuvka pod stolem.. V našem internetovém obchodě máme také další nábytek do kanceláře, který se skvěle hodí k našemu industriálnímu podstavci v černé barvě nebo vypadá skvěle jako samostatný kus. Podstavec se zásuvkami zasíláme jako celek, bez šroubování. Ušetříte čas i peníze.
 • výška: 58,5 cm
 • šířka: 50 cm
 • hloubka: 70 cm
 • hmotnost: 42,30 kg
Materiály: Tělo je vyrobeno z dřevotřísky v matné černé barvě. Úchyty jsou vyrobeny ze stejného dubového dřeva jako deska stolu "loft office".

Kancelářská skříň na tiskárny

Náš podstavec se velmi často používá jako mobilní skříňka na tiskárnu. 👉 Stolová podnož černá - více fotografií👈
černý stůl v podkroví

černý stůl v podkroví

Výběr možností
půdní stůl se zapuštěným prodlužovacím kabelem

Zapuštěný stolní prodlužovací kabel s USB-C

1 732,40 

230V a prodlužovací kabel USB-C zapuštěný do desky stolu v podkroví.

Cena zahrnuje montáž (při zakoupení stolu).

Specifikace extenderu, média portu USB-C:

 • rozměr: 266x133 mm
 • materiál: hliník
 • barva: matná černá nebo bílá
{%ALT_TEXT%}

{%CAPTION%}

Výběr možností

VIZ REALIZACE STOLŮ PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY