Bez kategorii, Skříně

Dvoudveřová bílá praktická šatní skříň z kolekce Modern Workplace

dvoudveřová skříň s 10 policemi na spisy
Meble Deerhorn / Bez kategorii / Dvoudveřová bílá praktická šatní skříň z kolekce Modern Workplace
bílá volně stojící šatní skříň s 10 policemi
bílá volně stojící šatní skříň

Dvoudveřová skříň do kanceláře, pracovny v minimalistickém provedení

Naše dvoudveřová šatní skříň z kolekce Modern Workplace je ideální skříní do kanceláře nebo pracovny, která je zařízena minimalistickým a elegantním způsobem. Prostorná bílá šatní skříň vypadá skvěle jako samostatný kus nábytku a skvěle vypadá i obklopená dalším nábytkem z kolekce Modern Workplace. Bílá šatní skříň s policemi byla vytvořena z nejkvalitnějších materiálů a díky jejich přesnému uložení a důrazu na nejmenší detail bude uzamykatelná skříň na dokumenty svým majitelům sloužit dlouho. Dvoudveřová šatní skříň se kromě své funkčnosti vyznačuje také mnoha estetickými vlastnostmi.

Nezapomeňte, že všechna produktová videa můžete sledovat na našem kanálu 👉YouTube👈.

bílá otevřená kartotéka
bílá kartotéka

Dvoudveřová skříň ideální na pořadače, složky a další věci

Dvoudveřová skříň má rovné police, na které můžete umístit složky nebo pořadače. Díky své kapacitě může skříň z bílého dřeva sloužit také jako úložný prostor pro dokumenty, poznámky nebo důležité předměty. Bílá kartotéka je uzamykatelná kartotéka, ve které jsou všechny uložené položky plně zabezpečeny. Uzamykatelná skříň je velmi oblíbená v kancelářích a úřadech, kde je velmi důležitá péče o firemní dokumenty nebo data zaměstnanců, zákazníků či klientů.

Naše bílá kartotéka na spisy a dokumenty má své využití také v domácnostech a bytech. Mnoho lidí zařizuje své interiéry v moderním, industriálním nebo loftovém stylu, kde bílá kartotéka nebo skříň na dokumenty vypadá skvěle a poskytuje tak ideální úložný prostor pro různé předměty. Dvoudveřová skříň také velmi často zařizuje interiéry dětských pokojů nebo pokojů pro mládež, stejně jako ložnice a obývací pokoje. Je to praktický, ergonomický a estetický kus nábytku pro všechny milovníky minimalismu a krásných interiérů.

uzamykatelná bílá skříň na dokumenty se dvěma předními stranami
uzamykatelná kartotéka

dvoudveřová skříň – galerie 09.02.2024

Podívejte se na video o dvoudveřové skříni do kanceláře

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • dřevo má velmi vysokou tvrdost, takže je odolné proti mechanickému poškození.
  • vnáší do každého interiéru přirozený a hřejivý charakter
  • náš nábytek je vyroben z materiálů šetrných k životnímu prostředí
  • nabízíme možnost personalizace našeho nábytku, což zákazníkům umožňuje vytvořit stůl dokonale přizpůsobený jejich potřebám a požadavkům.

Neváhejte se dívat, pozorovat, lajkovat a komentovat 🙂